خانه >> اخبار کنکور و آزمون >> ساداتی نژاد:دانشگاه آزاد موظف است مصوبه مجلس درباره آزمون دکتری را اجرایی کند
کانال پل کنکوری ارشد دکترا

ساداتی نژاد:دانشگاه آزاد موظف است مصوبه مجلس درباره آزمون دکتری را اجرایی کند

دانشگاه ازاد اسلامی

ساداتی نژاد:دانشگاه آزاد موظف است مصوبه مجلس درباره آزمون دکتری را اجرایی کند

به گزارش کنکوری ارشد دکتری به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ سیدجواد ساداتی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در ثبت نام مستقل دانشجویان برای کنکور دکتری علی‌رغم مصوبه مجلس، اظهار داشت: قرار است رئیس سازمان سنجش به منظور بررسی این موضوع به کمیسیون بیاید و درباره آن بحث شود.

وی تصریح کرد: آنچه که مشخص است باید قانون همواره رعایت شود و مصوبه مجلس شورای اسلامی در مورد برگزاری آزمون دکتری به صورت تجمیعی نیز لحاظ گردد. تجربه گذشته نیز در این زمینه وجود دارد یعنی در حال حاضر در مقطع کارشناسی نیز آزمون به صورت تجمیعی برگزار می شود.

ساداتی نژاد در گفت و گو با دانشجو خاطرنشان کرد: بحثی که دانشگاه آزاد بحثی در خصوص این موضوع مطرح می کند این است که آئین نامه اجرایی درباره برگزاری آزمون دکتری به صورت تجمیعی وجود نداشته و دولت هنوز آن را تهیه نکرده است این در حالی است که برگزاری آزمون دکتری به صورت تجمیعی هیچ گونه منعی از نظر قانونی نداشته و می تواند برگزار شود.

حتما بخوانید:  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد
کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:
آزمون انلاین رایگان ارشد دکترا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی

عضویت در خبرنامه سایت پل کنکوری

فرصت استثنایی

با سلام و درود از ورود شما به سایت پل کنکوری. با عضویت رایگان در خبرنامه مهم ترین اخبار دانشگاهی و کنکور و فیلم های آموزشی با ارزش چند صد هزار تومانی را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

بعد از عضویت ایمیل خود را چک و تایید کنید