خانک ای ار

ثبت نام مرحله دوم وام ویژه دکتری از دوم بهمن ماه آغاز می شود

ثبت نام مرحله دوم وام ویژه دکتری از دوم بهمن ماه آغاز می شود

به گزارش  کنکوری ارشد دکترا به نقل ازایرنا از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ذوالفقار یزدان مهر افزود: تمامی وام های دانشجویی مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی 96 – 95 دانشجویان پرداخت شده است.
وی ادامه داد: وام ویژه دکتری از مهر سال جاری با تأکید و حمایت وزارت و همچنین حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی با رویکرد جدید آغاز شده است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: در مرحله اول این وام بیش از 12 هزار و 500 نفر ثبت نام کردند که حدود 250 میلیارد ریال به آنان پرداخت شد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ویژه دکتری خبر داد و عنوان کرد: سامانه ثبت نام تقاضای وام از روز دوم بهمن ماه فعال شده و تا 30 بهمن ماه امکان ثبت نام متقاضیان این وام فراهم است.
یزدان‌ مهر اضافه کرد: با توجه به اینکه در صددیم این وام را تا پایان اسفند سال جاری به دانشجویان پرداخت کنیم، لازم است معاونان دانشجویی دانشگاه ها حداکثر تا 23 بهمن ماه فهرست دانشجویان متقاضی را بررسی، تأیید و به صندوق ارسال کنند.
وی به مبلغ این وام اشاره کرد و گفت: مبلغ این وام برای دانشجویانی که موضوع پایان‌نامه آنان کاربردی و یا تقاضا محور و مورد تأیید شورای پژوهشی دانشگاه باشد، ماهیانه 7 میلیون و 500 هزار ریال و مبلغ وام سایر دانشجویان واجد شرایط 6 میلیون و 500 هزار ریال است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان به شرایط بازپرداخت این وام هم اشاره کرد و اظهار داشت: بازپرداخت وام ویژه دکتری همانند سایر وام‌های دانشجویی برای کسانی که مشمول خدمت سربازی هستند 2 سال و 9 ماه و برای سایر غیرمشمولین 9 ماه پس از تاریخ فارغ­ التحصیلی حداکثر در اقساط 60 ماهه خواهد بود.
یزدان‌مهر به زمان بندی پرداخت تسهیلات نیمسال دوم اشاره کرد و افزود: دانشجویان عزیز می توانند جهت اطلاع از زمان ثبت نام و جدول زمان بندی پرداخت تسهیلات در نیمسال دوم 96 – 95 به قسمت بخشنامه ­ها در سایت صندوق رفاه دانشجویان(www.swf.ir) مراجعه کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان تأکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده، در صورت همکاری دانشگاه‌ها، وام‌های ویژه دکتری و تحصیلی قبل از پایان اسفند سال جاری پرداخت خواهد شد.

Source: irna.ir

کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *