معلم خصوصی ریاضی در تهران

مزیت های تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی مزایای زیادی برای دانش آموزان دارد و دانش آموزان را برای شرکت در کنکور ریاضی آماده می کند. درس ریاضی یکی از درس های بسیار مهم بوده و یادگیری آن از همان سال های اولیه دبیرستان امری ضروری است. طبق نظریه کارشناسان ریاضی، بهترین روش برای یادگیری ریاضی، تدریس آن به صورت خصوصی است و تاثیر فوق العاده ایی در قبولی آزمون های مختلف از جمله آزمون کنکور دارد. بسیاری از دانش آموزان در زمان امتحانات دچار استرس می شوند زیرا به اندازه کافی برای شرکت در آزمون آمادگی ندارند ولی با حضور در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی این مشکل حل می شود و دانش آموزان می توانند با اعتماد به نفس کافی در آزمون های ریاضی شرکت کنند.معلم خصوصی ریاضی در تهران

تماس با ما(معلم کنکوری)

تدریس خصوصی ریاضی در منزل

موسسه آموزشی سخن برتر، برگزار کننده کلاس های آموزشی ریاضی در سطوح مختلف بوده و بهترین اساتید را برای تدریس به منزل دانش آموزان می فرستد. تدریس خصوصی ریاضی در منزل فواید و مزیت های زیادی برای دانش آموزان دارد و آنها با این روش درک بهتری از ریاضی خواهند داشت. تدریس خصوصی ریاضی توسط مدرس خانوم و آقا در منزل انجام می شود و افرادی که تمایل دارند با مدرس خانوم کلاس بردارند، می توانند مدرسین خانوم را انتخاب کنند. از آن جایی که در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی در منزل، فقط یک یا نهایتاً دو نفر در کلاس درس حضور دارند، دانش آموز با آرامش و تمرکز بیشتری درس ریاضی را یاد می گیرد زیرا در س ریاضی از جمله درس هایی است که تدریس آن به تمرکز زیادی نیاز دارد. تدریس خصوصی ریاضی این امکان را به دانش آموزان می دهد تا هر سئوالی دارند از معلم خود بپرسند و در نتیجه می توانند درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند.

مزیت های معلم خصوصی

از زمان های قدیم اشراف، بزرگان،وزرا و پادشاهان برای تربیت و آموزش فرزندان خود از معلم خصوصی استفاده می کردند.امروزه در ایران و بسیاری از کشور های پیشرفته،استفاده از معلم یا استاد خصوصی رایج است.در ادامه به برخی از دلایل تمایل خانواده ها برای استفاده از معلم خصوصی به خصوص در درس های مفهومی مانند ریاضی اشاره می کنیم:صرفه جویی در زمان
فرض کنید در یک کلاس ۳۰ نفری مشغول به تحصیل هستید.طبیعتا پایه هر ۳۰ نفر مثل هم نیست.هم چنین گیرایی و هوش افراد متغیر است.بنابراین معلم یا استاد مجبور است به نحوی تدریس کند که هر ۳۰ نفر درس را یاد بگیرند.در قسمت هایی که شما مطلب را به راحتی آموخته اید،ممکن است همکلاسیِ شما دچار ابهام باشد،بنابراین استاد مجبور است به تکرار بپردازد تا او هم یاد بگیرد.

یک معلم خصوصی ریاضی چه ویژگی هایی دارد

با کمی جستجو در فضای اینترنت یا آگهی نامه ها،به تعداد زیادی تبلیغ برای تدریس خصوصی،معلم خصوصی،تدریس خصوصی در منزل و… می رسیم.اما انتخاب معلم خصوصی ریاضی از بین این همه تبلیغات بسیار مهم می باشد.با توجه به نکات زیر بهترین معلم خصوصی ریاضی را انتخاب کنید:

 • تدریس،شغل اصلی معلم خصوصی باشد. اگر تدریس شغل اصلی نباشد، برای کسب اطلاعات جدید و مطالعه وقتی اختصاص نمی دهد.
 • معلم خصوصی صاحب تالیف یا تالیفاتی باشد.
 • معلم خصوصی به صورت تخصصی تدریس کند.به طور مثال در بعضی تبلیغات تدریس خصوصی به این تبلیغ برخورد می کنیم:
  تدریس کلیه دروس ریاضی،فیزیک،شیمی از پایه تا کنکور توسط آقای معلم
 • معلم خصوصی در مدارس و آموزشگاه های مختلف مشغول به تدریس باشد.
 • معلم خصوصی سابقه طراحی آزمون های آزمایشی مانند قلم چی یا گزینه ۲ را در رزومه داشته باشد.
 • معلم خصوصی دارای سواد و قدرت بیان خوبی باشد.
  داشتن سواد به تنهایی کافی نیست،چون انتقال مطالب صورت نمی گیرد.
  داشتن قدرت بیان هم به تنهایی کافی نیست،چون از پرداختن به سوالات سطح بالا اجتناب می کند.
 • معلم خصوصی بتواند از هر کتاب کمک آموزشی و تستی رفع اشکال کند.
 • معلم خصوصی بتواند طرح درس ارائه کند.

معلم خصوصی ریاضی در تهران

معلم خصوصی ریاضی کنکور

معلم خصوصی ریاضی حرفه ای و با تجربه باعث صرفه جویی و بهره وری در زمان و انرژی داوطلب کنکور خواهد شد.اگر در کلاس های عمومی بتوانید درس ریاضی را ظرف مدت ۱۰ ماه یاد بگیرید،این زمان در کلاس خصوصی به ۴ ماه کاهش پیدا می کند.اگر در آموزشگاه و یا هر کلاس عمومی دیگری ۱۰۰۰ تست رفع اشکال شود،در کلاس خصوصی این مقدار به ۱۰۰۰۰ تست افزایش خواهد یافت.اگر به دنبال کسب رتبه برتر و درصد خوب ریاضی هستید،حتما از معلم یا استاد خصوصی ریاضی استفاده کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران

قیمت کلاس خصوصی ریاضی در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد، اولین نکته پایه تحصیلی است. به طور مثال هزینه معلم خصوصی ریاضی نهم در تهران با پایه ابتدایی متفاوت است. معمولا پایه های بالاتر و یا مثلا آموزش ریاضی کنکور چون تخصص بیشتری احتیاج دارند، هزینه بالاتری نیز دارند.

تدریس ریاضی دبیرستان در تهران در محل ها و مناطق مختلف تهران نیز هزینه های متفاوتی دارد، معمولا آموزشگاه های بالای شهر پول بیشتری از شما طلب می کنند، اما غیر از منطقه، نام آموزشگاه و میزان محبوبیت و معروفیت مدرس نیز در هزینه ها تاثیرگذار هستند، به طور مثال ممکن است یک آموزشگاه در مرکز شهر واقع شده باشند اما به دلیل خوشنامی و نتایج و موفقیت هایی که پیش از این کسب کردند، ممکن است، قیمت بالاتری نیز داشته باشند.

برای تدریس ریاضی دبیرستان در تهران باید سرفصل ها نیز مورد توجه قرار بگیرد، شاید شما از اول سال تحصیلی تا پایان سال تحصیلی همزمان با مدرسه احتیاج تدریس خصوصی ریاضی در تهران داشته باشید و باید تمام سرفصل ها در این کلاس خصوصی به صورت همزمان تدریس شود. اما ممکن است دانش آموزی فقط در یک مبحث درسی مشکل داشته باشد و با چند جلسه مشکل برطرف شود. شما حتی ممکن است برای آمادگی پیش از آغاز سال تحصیلی مباحث سال بعد را انتخاب کرده تا با شروع تحصیلی آمادگی بیشتری داشته باشید.

برای تدریس ریاضی دبیرستان در تهران باید نکات مختلفی را در نظر گرفت، معمولا یادگیری ریاضی با تمرین زیاد حاصل می شود، هرچقدر این تمرینات متنوع تر و زیاد تر باشند، یادگیری بیشتر خواهد بود. برای این تمرینات علاوه بر سوال های کتاب می توان از کتاب های کمک آموزشی اضافه کرد و یا مدرس به صورت جداگانه خودش طرح سوال کند.

بهتر است در حین تدریس خصوصی ریاضی در تهران حل تمرین نیز انجام شود و شاگردان در حضور معلم سوالات را حل کنند، تا مشکلات احتمالی در همان حین برطرف شود. و حتی چند وقت یک بار آزمون های ارزیابی نیر برگزار شود تا میزان اثر و پیشرفت در کلاس مشخص شود.

 

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما