تدریس خصوصی ریاضی چهارم در تهران

تدریس خصوصی ریاضی چهارم در تهران

اگر بخواهیم بین مقاطع ابتدایی، یک پایه را به‌عنوان مهم‌ترین پایه تحصیلی نام ببریم، قطعا پایه چهارم را خواهیم گفت. چراکه اصلی‌ترین، حساس‌ترین و در عین حال سخت‌ترین مباحث ریاضی که دانش‌آموزان دبستانی با آن مواجه می‌شوند، در این سال مطرح شده است. بنابراین اگر فرزند سخت‌کوش و شاگرد ممتاز شما در پایه چهارم ابتدایی افت تحصیلی داشته باشد، جای تعجب نخواهد داشت؛ اما حضور و همراهی یک مدرس خصوصی چهارم دبستان می‌تواند فرزند شما را به دانش‌آموزی قوی تبدیل کند. اگر تردید دارید که فرزند شما به دبیر خصوصی ریاضی چهارم نیاز دارد، با معلم کنکوری همراه باشید تا علاوه‌بر پاسخگویی به این سوال، مهم‌ترین معیارها برای انتخاب معلم خصوصی را با شما درمیان بگذاریم. تدریس خصوصی ریاضی چهارم

از بهترین معلمان مجموعه معلم کنکوری برای فرزندان خود بهره ببرید. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تماس با ما(معلم کنکوری)

چه ضرورتی برای همراهی دبیر خصوصی ریاضی چهارم وجود دارد؟

بسیاری از مباحث ریاضی چهارم دبستان مانند ضرب و تقسیم فرایندی با سیستم آموزشی جدید آموزش داده شده‌اند و طبیعی است که والدین با شیوه‌های نوین آموزش آشنا نباشند. پس درصورتی‌که دانش‌آموز در این موارد مشکل درسی داشته باشد، به همراهی فردی خبره نیاز دارد که بتواند مباحث موردنظر را با روش جدید به او آموزش دهد.

علاوه‌براین باتوجه به اینکه مباحث ریاضی چهارم دبستان مانند ضرب و تقسیم چند رقمی یا جمع و تفریق کسر و اعشار، پایه اصلی موضوعات ریاضی پنجم و ششم هستند، درصورتی‌که این دروس به خوبی آموزش داده نشوند، دانش‌آموز در یادگیری مفاهیم ضرب کسر در پایه پنجم و تقسیم کسر در پایه ششم با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.

همچنین پیشنهاد دبیران و مشاوران تحصیلی برای والدینی که قصد دارند فرزندشان را برای آزمون ورودی ششم به هفتم مدارس برتر آماده کنند، این است که از سال چهارم ابتدایی به فکر کیفیت آموزش و یادگیری فرزندشان باشند. بنابراین ضمن یادگیری مباحث ریاضی، حل تمرینات تیزهوشان در برنامه درسی بسیاری از دانش‌آموزان چهار دبستان قرار دارد.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم

درنتیجه حضور یک معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی می‌تواند به فرزند شما کمک کند این پایه تحصیلی را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارند.

برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی چهارم، چه مواردی را باید در نظر داشته باشید؟

آموزش و پیگیری منظم میزان پیشرفت دانش‌آموز

معلم ریاضی باتجربه و حرفه‌ای باید حین آموزش مفهومی مباحث ریاضی چهارم ابتدایی، به‌طور دائم پیشرفت سطح علمی فرزند شما را بررسی کند. علاوه‌براین مدرس خصوصی ریاضی چهارم به سطح علمی و روش‌های آموزش ریاضیات مدارس برتر تهران مسلط است و می‌تواند مناسب با سطح علمی مدرسه، فرزندتان را در یادگیری عمیق مفاهیم ریاضی چهارم دبستان مانند جمع و تفریق کسر، محاسبات ذهنی، ضرب‌های چند رقمی و… کمک کند. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان برای آزمون‌های مختلف مدرسه، مانند آزمون نهایی، آزمون‌های ماهانه یا هفتگی و… آمادگی کافی داشته و با نوع سوالات آشنا باشد.

همه معلمان مجموعه معلم کنکوری تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند و علاوه‌بر بررسی مستمر دانش ریاضی چهارم ابتدایی فرزند شما، با شیوه آموزش ریاضی در مدارس برتر تهران آشنا هستند. به‌همین دلیل برنامه آموزشی کاملی براساس جدیدترین سیستم‌های آموزش مدارس برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

تدریس جذاب برای افزایش اعتماد به نفس و علاقه به ریاضی

همانطور که می‌دانید درس ریاضی از مهم‌ترین دروس همه مقاطع تحصیلی است. بنابراین اگر توسط دبیران کم‌تجربه آموزش داده شود، روی علاقه فرزندتان به این درس تاثیر منفی می‌گذارد. یک دبیر خصوصی ریاضی چهارم باید بتواند با آموزش جذاب، بیان کودکانه و حل مثال‌های جامع کودک شما را به ریاضی علاقه‌مند کند.

دبیران معلم کنکوری تحت آموزش مهندس پژمان ابراهیمی نحوه آموزش جذاب ریاضی به کودکان را یاد گرفته‌اند و با تشویق دانش‌آموزان، اعتمادبه‌نفس آن‌ها را در حل سوالات ریاضی افزایش می‌دهند. در نتیجه کودک شما به ریاضیات چهارم دبستان علاقه‌مند شده و با پایه‌ای قوی سال‌های پنجم و ششم را شروع خواهد کرد. از طرفی باتوجه به اینکه مفاهیم ریاضی سال‌های مختلف به هم پیوسته هستند، هرچه فرزند شما درک بهتری از ریاضی پیدا کند، سال‌های آینده نگرانی کمتری خواهید داشت.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

دبیر خصوصی ریاضی چهارم به موازات آموزش دروس ریاضی، باید به‌تدریج با حل تمرینات پایه‌ای نقاط ضعف فرزندتان در ریاضی چهارم را هم پیدا و برطرف کند. درنتیجه ضمن یادگیری اصولی و مفهومی دروس پیش‌رو، مشکلات درسی مباحث قبلی هم برای فرزندتان برطرف خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان در ریاضیات پنجم و ششم عملکرد بهتری داشته باشد.

دبیران خصوصی ریاضی معلم کنکوری، آموزش به دانش‌آموزان را با پیگیری مستمر مهندس پژمان ابراهیمی پیش می‌برند. آن‌ها در طول تدریس ریاضی به دانش‌آموز، با حل تمرینات متنوع نقاط ضعف او را شناسایی کرده و با آموزش مفهومی و تخصصی، اشکالات درسی او را برطرف می‌کنند.

حل سوالات متنوع و امتحانی

یادگیری ریاضی جز با تکرار و تمرین ممکن نیست. بنابراین معلم خصوصی ریاضی چهارم باید سوالات متنوعی از آزمون‌های گوناگون مدارس در سال‌های مختلف داشته باشد و بتواند آن‌ها را با فرزند شما تمرین کند. حل سوالات مختلف از مفاهیم اولیه تا پیشرفته باعث تسلط هرچه بیشتر کودک شما بر مباحث ریاضیات می‌شود. آشنایی و حل نمونه سوالات مختلف موجب می‌شود دانش‌آموز درک عمیقی از ریاضی چهارم پیدا کند.

مهندس پژمان ابراهیمی در معلم کنکوری طی سال‌ها تجربه آموزش و تدریس خود، بانک سوالات جامعی از سوالات مقدماتی تا پیشرفته و تیزهوشان را جمع‌آوری کرده است. به‌همین دلیل دبیران معلم کنکوری وسیع‌ترین طیف سوالات ریاضی را برای تمرین با دانش‌آموزان در اختیار دارند. آن‌ها با حل سوالات مختلف مفاهیم ریاضیات چهارم دبستان را به‌طور عمیق به دانش‌آموز آموزش می‌دهند.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم

آشنایی با شیوه‌های آموزشی مدارس برتر تهران

گر می‌خواهید فرزندتان را برای آزمون‌های ورودی پایه ششم به هفتم مدارس برتر پایتخت آماده کنید، بهتر است سراغ آن دسته از دبیران خصوصی ریاضی چهارم بروید که با متدهای آموزشی مدارس برتر آشنا هستند. چراکه رصد دائم روش‌های آموزش این مدارس باعث می‌شود دبیران درک بهتری از شیوه آموزش، نحوه برگزاری و نوع سوالات آزمون‌ها داشته باشند و بتوانند به تناسب مدرسه موردنظرتان بهترین تدریس را برای فرزند شما انتخاب کنند.

تیم معلمان معلم کنکوری در جلسات منظمی که به مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی برگزار می‌شود، تغییرات متدهای آموزشی مدارس برتر تهران را بررسی می‌کنند. بنابراین شیوه تدریس خود را به تناسب آن به‌روز نگه خواهند داشت.

توانایی در مواجه با دانش‌آموزان دچار اختلالات یادگیری

آموزش فقط به ‌معنای تدریس نیست. دبیر خصوصی ریاضیات چهارم دبستان باید این توانایی را داشته باشد که به تناسب ویژگی‌های شخصیتی، میزان حواسپرتی، بیش‌فعالی، اختلال در یادگیری و… ارتباط مناسبی با دانش‌آموز برقرار کند. به‌ عبارت دیگر میزان صبوری و نحوه برخورد دبیر با فرزندتان روی علاقه‌مندی یا دلسردی او نسبت به ریاضیات موثر است.

تیم معلم کنکوری تحت نظارت مهندس پژمان ابراهیمی شیوه تدریس به این گروه از دانش‌آموزان را آموزش دیده‌اند. بنابراین حین آموزش به آن‌ها رفتار مناسبی خواهند داشت.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم

توانایی مشاوره در انتخاب مدرسه مناسب

همانطورکه پیش‌تر گفتیم، آشنایی با مدارس برتر تهران از مهم‌ترین ویژگی‌های یک معلم خصوصی ریاضی است؛ چراکه بدون شناخت این مدارس، امکان ارائه برنامه صحیح آموزشی برای دانش‌آموزانی که قصد ورود به این مدارس را دارند، ممکن نیست. شناخت شیوه آموزشی، فرهنگ حاکم بر مدرسه، عملکرد کادر آموزش و… باعث می‌شود مدرس خصوصی ریاضی چهارم بتوانند مانند یک مشاور تحصیلی به شما در گزینش مدرسه مناسب برای فرزندتان کمک کند.

مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه همکاری و آشنایی با مدارس برتر تهران، بهترین مشاور برای انتخاب مدرسه مناسب فرزند شماست. آگاهی از فرهنگ و سبک زندگی شما، اولویت‌های آموزشی یا رفاهی و ارزش‌ها کنار شناخت مدارس برتر این امکان را به این دبیر باتجربه داده که بین مدارس موجود در پایتخت، سازگارترین گزینه با معیارهای شما را معرفی کند.

امکان حضور دبیر خصوصی در محیط خانه

کودکان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی در محیط خانه احساس امنیت بیشتری داشته و به‌دلیل آشنایی با محیط کمتر دچار حواسپرتی حین آموزش ریاضیات می‌شوند. به‌همین دلیل دبیر خصوصی ریاضی باید بتواند در محیط خانه و در فضایی که برای کودک آشناست، تدریس را پیش ببرد. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز چهارم ابتدایی فارغ از استرس یا بار روانی می‌تواند با ذهنی باز مباحث ریاضی را بیاموزد.

دبیران تیم معلم کنکوری با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی راس ساعت مقرر در خانه، آموزش خصوصی ریاضی چهارم دبستان را با فرزند شما پیش می‌برند.

معلم خصوصی ریاضی چهارم

معرفی معلم خصوصی سازگار با دانش‌آموز

یکی از معیارهای انتخاب دبیر خصوصی ریاضی چهارم، نوع تدریس، بیان، سن و جنسیت معلم و ویژگی‌های شخصیتی، خلق‌وخو و شرایط دانش‌آموز است. بنابراین شما والدین گرامی باید پیش از انتخاب دبیر خصوصی ریاضی به موارد دیگری جز تجربه تدریس معلم هم توجه کنید. معلم کنکوری مجموعه‌ای با اساتید بسیار زیاد نیست که هر دانش‌آموز را به‌صورت تصادفی به یک دبیر معرفی کند، بلکه یک تیم کوچک اما فوق حرفه‌ای است که مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه و همکاری با دبیران مختلف آن را تشکیل داده است.

پژمان ابراهیمی پس از صحبت با والدین، بررسی شرایط خانواده، جنسیت و سطح علمی دانش‌آموز، روحیات، ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی و… از بین دبیران حاضر در تیم معلم کنکوری، مناسب‌ترین گزینه را به والدین معرفی خواهد کرد. فردی که بتواند ارتباط سازنده و عمیقی با دانش‌آموز برقرار کرده و در قالب روابط صمیمانه با دانش‌آموز، مفاهیم ریاضی چهارم دبستان را به‌صورت اصولی، با آموزش‌های مفهومی و پایه‌ای به او آموزش دهد.

امکان نظارت بر عملکرد دبیران

باتوجه به اینکه تعداد دبیران موسسه‌های آموزشی خصوصی بسیار زیاد است، نظارت خاصی روی عملکرد و نحوه تدریس آن‌ها وجود ندارد. بنابراین اگر دبیر خصوصی ریاضی چهارم موردنظرتان را از میان دبیران موسسات آموزشی انتخاب کنید و به هردلیلی از عملکرد آن‌ها رضایت کافی نداشته باشید، فقط هزینه و از آن مهم‌تر زمان را از دست داده‌اید. ضمن اینکه احتمال دارد شرایط آموزشی فرزندتان هم بحرانی شود. تدریس خصوصی ریاضی چهارم

درعوض استفاده از کمک دبیرانی که به‌طور ویژه تحت نظارت فردی باتجربه فعالیت می‌کنند، به شما این فرصت را می‌دهد که از کیفیت عملکرد دبیران اطمینان‌خاطر پیدا کنید و خیالتان از نظارت بر کار آن‌ها راحت باشد.

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم معلم کنکوری، زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

به‌دلیل حساسیت پژمان ابراهیمی بر میزان فعالیت دانش‌آموز حین تدریس، همه دبیران معلم کنکوری درطول آموزش خصوصی ریاضی به‌طور دائم با دانش‌آموز گفتگو کرده و در هر مرحله از آموزش او را کاملا درگیر پرسش‌وپاسخ می‌کنند. درنتیجه در جلسات آموزش ریاضیات، بیش از اینکه دبیران درحال صحبت و ارائه تمرین باشند، دانش‌آموزان به پاسخ‌دهی و حل تمرین خواهند پرداخت.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم تهران

سعادت آباد

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند. تدریس خصوصی ریاضی چهارم

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ سعادت آباد بعد از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. بطوری‌که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته‌است و بر تعداد طبقات ساختمان‌ها افزوده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ب ما تماس بگیرید:

تماس با ما(معلم کنکوری)

 

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما