عکس شمع سیاه یا مشکی

عکس شمع سیاه و مشکی و معنی آن

شمع سیاه
                                                  شمع مشکی

معنی شمع مشکی چیست؟

برخلاف افسانه ها و فولکلور، سیاه همیشه با هنرهای تاریک یا اعمال مذهبی تاریک همراه نیست. مشکی، به عنوان یک رنگ، دارای معانی مثبت و منفی است، مانند همه رنگ های شمعی. سیاه با قدرت، پیچیدگی و رسمی، یا رمز و راز، شر و ترس همراه است. زمانی که نیاز به پاک کردن هوا دارید یک شمع سیاه بسوزانید. در دین، شمع سیاه سوزان نماد سوگواری برای یک عزیز یا دوست درگذشته است..

شمع سیاه سوزان

شمع مشکی
فال

شمع سیاه سوزان

کسانی که جادو می کنند، طالع بینی می خوانند یا اعتقادات معنوی در مورد شمع دارند، زمانی که می خواهند هوا یا خانه را از منفی ها و بدی ها پاک کنند، شمع سیاه می سوزانند. مردم بر این باورند که سوزاندن شمع سیاه، منفی‌هایی را که از راه دور ارسال می‌شود – توسط کسانی که برای شما آرزوی ضرر دارند – خنثی می‌کند و از شر آن خلاص می‌شود. بسیاری از مردم همچنین از شمع به عنوان نقطه کانونی برای مدیتیشن استفاده می کنند . سوزاندن یک شمع سیاه به شما کمک می کند تا افکار خود را متمرکز کنید تا برای مراقبه عمیق آماده شوید. یک شمع سیاه روشن می تواند به کسی که در شغل یا روابط سختی را تجربه می کند کمک کند.

معانی رنگ شمع

عکس شمع سیاه
عکس شمع

معانی رنگ شمع

در برخی از اعمال معنوی یا مذهبی، بسته به مذهب، رنگ شمع معنای خاص خود را دارد. تا زمانی که شمع ساخته شده است مردم به عنوان یک تمرین معنوی شمع می سوزانند. در دوران باستان — و هنوز هم امروزه — برخی از مردم بر این باورند که شمع روشن بین دنیای معنوی و فیزیکی ارتباط برقرار می کند . شعله نشان دهنده جرقه های خلاق ، و یا منبع. یک شمع روشن نیز نمایانگر خود نورانی است. برخی از افراد مذهبی تصمیم می گیرند که درگذشت یک عشق را با سوزاندن یک شمع سیاه گرامی بدارند.

سوزاندن شمع های مشکی و سفید

عکس شمع سیاه
شمع سیاه

کارت اوراکل فروش کارت های تاروت

سوزاندن شمع های سیاه و سفید

از آنجایی که یک شمع سیاه نشان دهنده یک نیروی قدرتمند است، می توانید با سوزاندن آن همراه با یک شمع سفید آن را قدرتمندتر کنید . رنگ سفید – در نور – نشان دهنده تمام رنگ های موجود در رنگین کمان است . به عنوان نماد پاکی، سوزاندن شمع سفید نیز راه دیگری برای خلاص شدن از شر منفی است. همانطور که شمع سفید دود می کند، گفته می شود که منفی را می سوزاند. وقتی دود از بین می رود، منفی نیز وجود دارد. هنگامی که با یک شمع سیاه سوزانده می شود، بیانیه قوی تری می دهد.

عکس شمع سیاه

شمع سیاه

سوزاندن شمع های زرد با مشکی

برای جلوگیری از افسردگی هنگام سوزاندن شمع سیاه، یک شمع زرد را در کنار آن بسوزانید . شمع های زرد نشان دهنده ارتباط، یادگیری و روشن بینی هستند و انرژی های منفی را از خود دور می کنند. زرد همچنین با شفابخشی همراه است، به تقویت حافظه کمک می کند و ذهن شما را تحریک می کند. از آنجایی که افسردگی نوعی خودگویی یا ارتباط منفی است، سوزاندن شمع زرد در حالی که شمع سیاه را می سوزاند می تواند به پیشگیری از افسردگی کمک کند.

بخوانید:  طالع بینی هفتگی (۷ فروردین تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰)
 عکس شمع سیاه
                   شمع سیاه

اجازه دهید شما را با “حافظه شمع” آشنا کنیم – بله، این یک چیز است! 

تبریک می گویم!  

شما صاحب جدید افتخار یک شمع غروب هستید ! (یا عادت شمع شما در حال حاضر به خوبی و واقعاً معتبر است و شما یک صاحب شمع خبره هستید – ما به شما درود می فرستیم!)  

قبل از اینکه جدیدترین عضو مجموعه شمع خود را با هیجان جعبه گشایی کنید  و برای روشن شدن آماده شوید، می خواهیم چیزی به نام «اولین سوختن» را به شما معرفی کنیم – پس از فندک لیزر خود فاصله بگیرید و زیر را بخوانید تا ببینید چگونه می توانید شمع خود را تهیه کنید. تا بهترین زندگی خود را داشته باشد  

آموزش فال تاروت از صفر تا صد (مقدماتی و پیشرفته)

حافظه شمع؟ آیا این یک چیز است؟

آیا تا به حال نام “حافظه شمع” را شنیده اید؟ اوه، به ما اعتماد کنید، حافظه شمع یک چیز است و این چیزی است که تفاوت بین یک عمر ۴۵ ساعته یا یک سوختگی ۱۲ ساعته در طول عمر را دارد.  

“حافظه شمع به شما کمک می کند حداکثر زمان سوختن شمع های خود را داشته باشید”  

(و واقعاً، آیا این همان چیزی نیست که همه ما برای جدیدترین عضو ابزار خانگی خود می خواهیم ؟) 

 

خوب – خوب پس، حافظه شمع مشکی چیست؟

به زبان ساده، این موم است که برای هر سوختگی در اطراف فتیله ذوب می شود. در حالت ایده‌آل شما می‌خواهید که موم تا لبه شمع شیشه شما یا خط مشخص شده روی شمع‌های ستونی ذوب شود تا عمر شمع و عطر فوق‌العاده‌ای که همراه آن است را به حداکثر برسانید. 

آیا تا به حال شمعی داشته اید که در اطراف فتیله بسوزد؟ (به آن تونل شمعی BTW می گویند!) این برای شما ناامید کننده است زیرا به این معنی است که شمع شما سریعتر می سوزد و از آن همه عطر و بوی فوق العاده ای که در موم یافت می شود استفاده نمی کند! 

بنابراین – همه چیز در مورد اولین سوختگی است…    

 خرید کارت تاروت رایدر وایت لنورماند اوراکل در تهران

مطمئنا – چگونه حافظه شمع را تنظیم کنم؟ 

برای تنظیم الگوی سوختن شمع (و در نهایت مدت زمان سوختن و خوشبو بودن آن) باید اولین سوختگی تان کمی علمی باشد، پس از آن، می توانید هر زمان و هر طور که بخواهید بسوزانید!  

برای اولین سوزاندن، بسته به شمع خود، می خواهید آن را تا لبه بسوزانید.

برای شمع های ستونی ما – تا ۳ میلی متر از لبه شمع بسوزانید.

برای شمع های شیشه ای ما EG: Artisan 2-Wick Candle – ۳ ساعت

ما می دانیم که زندگی می تواند مانع شود – ما قویاً توصیه می کنیم که اولین سوختگی خود را کوتاه نکنید! 

عکس شمع سیاه مشکی

آن وقت چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که حافظه شمع تنظیم شد – شما آماده هستید تا سفر معطر خود را آغاز کنید (برای مدت طولانی تر!)  

به یاد داشته باشید که شمع‌های خود را بیش از ۳ ساعت نسوزانید (برای آن شب‌های طولانی مهمانی شام، نسخه پشتیبان تهیه کنید!) و برای جلوگیری از داغ شدن و ترک خوردن شمع‌های شیشه‌ای خود، هرگز از ۱ سانتی‌متر موم در کف شمع شیشه نسوزی. یا ۲ سانتی متر برای یک شمع ستونی

 

بخوانید:  تاریخچه فال قهوه
شمع مشکی
فال همراه شمع

 

شمع تراپی برای بازگشت معشوق

عکس شمع سیاه مشکی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شمع مشکی

هدف از ساخت شمع کاربرد آن در زیبایی و تزیین محیط های مختلف و ایجاد نور و روشنایی می باشد. با توجه به هدفی که از ساخت شمع داریم می توانیم نوع مواد، ترکیبات، رنگها و تزییات به کار رفته در آن را تعیین کنیم. معمولا شمع های ساده، ارزانترین نوع شمع هستند و در ساخت آنها از مواد ساده تری مانند پارافین مایع، فتیله و قالب استفاده شده است. بسته به نوع کاربرد شمع می توان در آن از مواد گوناگونی مانند عطرها و اسانس ها، روغن های طبیعی و خوشبو، رنگ های گیاهی یا شیمیایی، تزیینات مختلف مانند اکلیل ها، مروارید، گیپور، تور و روبان، برگ های خشک و بسیاری دیگر از مواد گوناگون استفاده کرد. بنابراین یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت شمع نوع مواد به کار رفته در ساخت آن است.

مرغوبیت

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که بر قیمت شمع موثر است، کیفیت و مرغوبیت مواد به کار رفته در ساخت شمع است. استفاده از پارافین های شفاف، بی بو و بدون دود، روغن ها و اسانس های مرغوب می تواند قیمت شمع را تحت تاثیر قرار دهد. بدیهی است هر چه کیفیت مواد شمع بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

مراحل ساخت

همانطور که گفتیم هرچه شمع ساده تر باشد، ارزانتر است و هرچه مراحل ساختش پیچیده تر باشد و یا دارای ظرافت خاصی باشد از قیمت بالاتری برخوردار است. شمع کوبیسم، شمع کریستالی تزیین شده و شمع شکل دار مناسبتی قیمت بیشتری نسبت به یک شمع وارمر ساده دارند.

 

عکس شمع سیاه
فال شمع

 

شمع تراپی و جذب آرامش موفقیت

اولین سوالی که اکثریت میپرسند اینکه آیا شمع تراپی حقیقت دارد و واقعی هست و کتاب جزوه شمع تراپی می‌تونه براشون جذب عشق و ثروت داشته باشه در این دوره سعی داریم سوالات شما را در خصوص شمع تراپی چیست و چه کاربردهایی داره کامل جواب بدیم.

اسرار شمع تراپی و اتش

آتش مقدس و اسرار آميز هست. هم حرارت و آرامش دارد هم نور و روشنايي به همراه دارد هم هيبت و عظمت.
می توان گفت در سرتاسر زندگي بشري از فيزيكي تا غيرفيزيكي آتش انجام وظيفه كرده است از نور و گرماي خورشيد كه موجب حفظ زندگي در كره زمين است تا آتش عشق و احساسات كه موجب الهام و خلاقيت است.

⇓برای اموزش فال شمع و شمع تراپی بزن رو متن زیر⇓

آموزش فال شمع و شمع تراپی

عکس شمع سیاه مشکی

شمع مشکی
فال شمع

رازهای موجود در رنگ شمع

۱٫ شمع سفید نماد شفا بخشی و ایجاد نیرو است وحس آرامش و امنیت را در فضا ایجاد می کتد.

۲٫ شمع سیاه سمبل نیرومندی و محافظت به شمار می آید و بیشتر در مراسم مذهبی از شمع سیاه استفاده می شود.

بخوانید:  نشانه‌های عشق دختر به پسر

۳٫ شمع قرمز نماد عشق و سلامتی است. شمع قرمز بر تقویت قوای جنسی و عشق ورزی تاثیر دارد و با ارتعاش خود انرژی مورد نیاز بدن را تامین  می کند.

۴٫ شمع آبی نماد ایمان به زندگی و درک معنوی است و زمینه را برای الهام پذیری و شکوفایی استعدادهای درونی فراهم می کند.

۵٫ شمع سبز نماد رشد ، ترقی وتوسعه است. رشد ، تحرک و تعادل بین جسم و ذهن را باید در انرژی شمع سبز جستجو کرد.

۶٫ شمع نارنجی نماد نشاط ، سرزندگی و توانایی است.این شمع قدرت جاذبه ی اجتماعی را در فرد تقویت می کند و همین طور استفاده از این شمع در مدیتیشن خواسته های روحی را متعادل می سازد.

۷٫ شمع بنفش  سمبل قدرت، برتری ، موفقیت و جلال است.در مدیتیشن شمع بنفش را برای ایجاد صلح و دوستی روشن میکنند.

۸٫ شمع زرد سمبل معنویت است. برای تقویت رویابینی و کسانی که کنکور یا امتحان دارند شمع زرد فوق العاده است.

۹٫ شمع خاکستری و نقره ای ، نماد شفافیت و پاکی سرشت است و باعث می شود نبوغ و استعدادهای سرکوب شده و پنهان آشکار شود. این رنگ شمع در مدیتیشن بسیار موثر است.

۱۰٫ شمع صورتی سمبل عشق و دوستی ، توانایی و پیروزی است. در درون شمع صورتی انرژی های مربوط به افتخارات ، دانایی و شفافیت دل و روح نهفته است.

۱۱٫ شمع قهوه ای نماد قوه یقین و تشخیص است. رنگ قهوه ای که ترکیبی از رنگهای قرمز ، نارنجی و سیاه است سبک موزونی را به ارمغان می آورد که حس قدرت ، شکوه و جلال را زنده و گرمای مخصوصی را در منزل ایجاد می کند.

 

عکس شمع مشکی
عکس شمع سیاه

 

شب شمع   يك    طرف   رخ   جانانه يك طرف
من   يك   طرف    در   آتش  و پروانه يك طرف

 

✦✦✦✦
افروختن   و     سوختن    و      جامه   دريدن
پروانه ز من   شمع   ز    من گل ز من آموخت
شمع سیاه
                                  عکس شمع

 

شمعي به   پيش   روي    تو   گفتم كه بركنم / حاجت به شمع نيست كه مهتاب خوشتر است
عکس شمع سیاه مشکی
✦✦✦✦
حالت   سوخته   را  سوخته  دل داند  و بس / شمع   دانست  که جان  کندن  پروانه ز چیست
معنی شمع

توضیحاتی درباره تاریخچه شمع

استفاده از شمع به بیش از ۵۰۰۰ سال پیش باز می‌گردد زمانی که انسانها از آن برای روشنایی و تزیین جشن‌ها و مراسمات خود بهره می‌جستند. اسناد تاریخی از ساخت نخستین شمع‌ها، از طریق خیساندن مغزنی در چربی آب شده حیوانات، توسط مصریان باستان خبر داده‌اند. البته این شمع‌ها مانند شمع‌های امروزی فتیله نداشتند. همچنین استفاده از شمع‌های فتیله دار توسط مصریان به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد باز می‌گردد اما رومیان باستان قبل از این زمان، اقدام به ساخت شمع‌های فتیله دار کرده بودند.

بالا بردن عمر شمع

برای آنکه شمع‌های شما مدت زمان طولانی‌تری بسوزند و همچنین اشک کمتری در اثر سوختن آنها حاصل شود، شمع‌ها را چند ساعت قبل از روشن کردن، در فریزر یا جایخی یخچال قرار دهید؛ این کار به لحاظ اقتصادی نیز برای شما بسیار به‌صرفه‌ خواهد بود. و برای اینکه به آنها آسیب نرسد می توانید از دو راه که یکی آنکه آنها را در قوطی پلاستیکی یا فلزی چیده و در فریزر قرار دهید، دوم اینکه از لوله مقوایی داخل دستمال کاغذی‌های لوله‌ای استفاده کنید.

کلاس اموزش فال تاروت پاسور قهوه بجنورد

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما