فال و طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی ماهانه

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

فال و طالع بینی ماهانه برخی سوء تفاهم ها شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. شما تصمیم گرفته اید که به خواسته های قلبی خود برسید، ولی به نظر می رسد همه آن چیزهایی که می خواهید زمانی بیش از آنچه انتظار دارید می برند و سخت به دست می آیند و این موضوع شما را تا حدودی ناراحت می کند. با این حال خوشبختانه در حال حاضر شما به سادگی تسلیم سختی ها و انرژی منفی نمی شوید. آبان ماه در زمینه روابط عاطفی می تواند برای شما ماه جادویی باشد. از قدرتی که در اختیار دارید استفاده کنید و سحر و جادوهای خود را به کار انداخته و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید.

بهترین روز ماه برای شما: ۵ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۷ آبان

♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

شما به طور معمول با قدرت تمام راه خود را به سوی پیشرفت ساخته و در همان مسیر به سوی موفقیت پیش می روید، آبان ماه در جستجوی راه هایی خواهید بود که پیش از این هرگز امتحان نکرده اید. این کار هیچ اشکالی ندارد اگر بتوانید بهترین راه را یافته و در همان مسیر راهتان را ادامه دهید. این ماه احساسات شما در اوج قرار خواهند گرفت و کنترل آنها برای شما کار آسانی نخواهد بود. این مسئله باعث می شود کمی در خودتان فرو بروید و دلتان نخواهد با کسی حرف بزنید چرا که فکر می کنید به زبان آوردن افکار و احساستان برایتان دردسر ساز خواهد بود. اشکالی ندارد اگر نخواهید حرف بزنید، به شرط آنکه در سکوتتان احساسات خود را سرکوب نکنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۱ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۴ آبان

♊ فال ماهانه متولدین خرداد

به چند ماهی که پشت سر گذاشته اید و کارهایی که کرده اید و تغییراتی که در زندگیتان به وجود آمده اند فکر کنید. با وجود آن که در حال حاضر برای پیش رفتن به سوی آینده آماده اید، بد نیست ابتدا به گذشته تان نگاهی بیندازید و ببینید در این ماه چه تغییراتی باید در خود ایجاد کنید. شاید هنوز خیلی از مسیری که پیش رو دارید مطمئن نباشید، ولی با آغاز آبان ماه احساس خواهید کرد که جای پایتان در زندگی محکم شده است. در زمینه کاری و حرفه ای فرصت های تازه بسیاری برای شما فراهم خواهند شد. برای بهره مند شدن از این موقعیت ها باید تغییرات تازه ای در خود و یا برنامه زندگیتان به وجود بیاورید. این ماه ممکن است فرصتی برایتان فراهم شود تا با فردی که نسبت به او علاقمند هستید ارتباط بیشتری برقرار کرده و شناخت بیشتری نسبت به او پیدا کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۶ آبان

بدترین روز ماه برای شما: ۵ آبان

♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

این ماه از لحاظ احساسی ثبات چندانی نخواهید داشت و ممکن است کارهایی انجام دهید که صرفا بر اساس غریزه شما هستند و هیچ دلیلی پشت آنها نیست. ممکن است به صورت کاملا ناگهانی بخواهید در مورد موضوع مهمی تصمیم گیری کنید. باید احتیاط کنید که تحت تأثیر نگرانی ها و ترس های فعلیتان تغییرات بیهوده ای ایجاد نکنید که ممکن است بعدا از آنها پشیمان شوید. شما مشتاق هستید که با به اشتراک گذاشتن احساسات قوی قلبی خود با دیگران ارتباط برقرار کنید، ولی همزمان دوست دارید فضای امن خودتان را نیز حفظ کنید. دست از این همه محافظه کاری بردارید و اگر کسی را دوست دارید احساسات خود را به زبان بیاورید.

بهترین روز ماه برای شما: ۵ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۳ آبان

فال ماهانه تصویر زندگی ” آبان ۱۴۰۰ “

♌ فال ماهانه متولدین مرداد

شما فکر می کنید که در زمینه عاطفی دقیقا می دانید که چه می خواهید، ولی خواسته هایتان آنقدر که خودتان فکر می کنید واضح نیستند. فکر می کنید که کارتان خیلی درست است و هیچ نقصی ندارد، ولی نباید بگذارید که این دیدگاه شما را از عالم واقعیت دور کرده و برایتان دردسرساز شود. خودتان را با جریان زندگی همراه کنید تا در مقابل بتوانید تجربیاتی بسیار خوشایند را به دست بیاورید. از آن درخشش و سرزندگی همیشگیتان خبری نیست و کوچکترین چیزها هم باعث نگرانی و ناراحتیتان می شوند. این ماه به دنیای درونتان پناه برید و با انجام کارهایی که از آنها لذت می برید به خودتان آرامش ببخشید.

بهترین روز ماه برای شما: ۸ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۹ آبان

♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

آبان ماه دچار احساس افسردگی خواهید شد؛ در درونتان طوفانی برپا می شود و از آرامش فکری هیچ خبری نخواهد بود. با این حال نباید تسلیم این وضعیت شوید، خودتان را مجهز کرده و بی هیچ وحشتی در دل طوفان فرو بروید؛ اگر این کار را کنید خواهید دید که خیلی زود هوا آفتابی خواهد شد. چنانچه به تک تک کلماتی که گفته می شوند دقت نکنید ممکن است در رابطه عاطفیتان سوء تفاهم هایی به وجود بیایند. در رابطه شما تغییراتی دارد ایجاد می شود و از این که تمام حقایق مربوط به احساسات طرف مقابلتان را بدانید مطمئن نیستید. اگر چیزی وجود دارد که باعث نگرانی شما شده است حتی اگر در خیال خود نسبت به حقیقت آن مطمئن باشید هم، با طرف مقابلتان در مورد آن صحبت کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۷ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۹ آبان

فال pmc
فال روزانه
فال و طالع بینی سال ۱۴۰۰ (سال گاو)

♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

با وجود این که خودتان فکر می کنید نیازهایتان را به طور واضح بیان کرده اید و دیگران متوجه حرف هایتان شده اند، آنها هنوز درست نمی دانند که شما چه می خواهید. شما فکر می کنید که نیازی به توضیح واضحات نیست و همین مسئله باعث می شود که سوءتفاهم ایجاد شده و یا منظورتان به درستی درک نشود. یادتان باشد که صداقت همیشه بهترین سیاست است؛ بازی با کلمات راه نیندازید و حرفتان را صریح و بی پرده بیان کنید. توجه به جزئیات را رها کنید، این کار شما را به جایی نخواهد رساند. به جای این کار بی آن که به آنچه دیگران درباره تان قضاوت می کنند فکر کنید، این ماه اجازه دهید احساساتتان کنترل شما را به دست بگیرند.

بهترین روز ماه برای شما: ۲۵ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۱۶ آبان

♏ فال ماهانه متولدین آبان

در برنامه ریزی برای کارهای این ماه خیلی ایده آل گرایانه برخورد نکنید، برای هر چیزی به اندازه کافی و حتی بیشتر از آنچه که فکر می کنید لازم است وقت بگذارید تا اگر مشکلی برایتان پیش آمد تمام برنامه های آبان ماه بهم نریزند. نمی دانید که دیگران دقیقا چه انتظاری از شما دارند و این موضوع شما را دچار سردرگمی کرده است. به جای این که ذهنتان را درگیر این موضوع کنید می توانید به راحتی و به طور مستقیم از آنها بپرسید که چه می خواهند. در رابطه عاطفی خود از تکرار خسته شده اید و به دنبال چیز تازه ای می گردید، هیچ اتفاق تازه ای نخواهد افتاد مگر آن که خودتان و عشقتان همراه با یکدیگر آن را به وجود بیاورید.

بهترین روز ماه برای شما: ۲۳ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۱۲ آبان

فال این ماه جدید

♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

رویاها و افکارتان به روی حقیقت سایه انداخته اند و خبری از منطق و واقع بینی همیشگی شما نیست. با این حال حقیقت این است که پرداختن به رویاهایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که این کار به زندگی شما معنا می بخشد و به شما انگیزه می دهد تا برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. نکته مهم این است که در حین فکر کردن به رویاهایتان ارتباط خود را با دنیای واقعی قطع نکنید. اگر مسائل کاری ذهنتان را درگیر کرده اند بد نیست در خلوت و به صورت جدی به آنها فکر کنید. شاید خطرهایی شما را تهدید کنند، ولی آبان ماه در زمینه حرفه ای اتفاقات خوبی در انتظارتان هستند، پس با دقت و درایت برای آنها برنامه ریزی کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۵ آبان

بدترین روز ماه برای شما: ۳۰ آبان

♑ فال ماهانه متولدین دی

در این ماه حتی اگر احساس می کنید که دوست دارید از دیگران فاصله بگیرید و با خودتان تنها باشید هم طوری رفتار کنید که عزیزانتان حس کنند در صورت نیاز در دسترس آنها خواهید بود و بین خودتان و آنها فاصله نیندازید. در خلوت خود با ترس ها و نگرانی هایتان روبرو شوید و سعی کنید آنچه نمی توانید تغییر دهید را بپذیرید. حس می کنید خطرهای زیادی دور و بر شما را گرفته اند، نگران نباشید، با وجود همه این خطرها شما در امان خواهید بود، کافیست خودتان را از دردسر دور نگه دارید. در حال حاضر برای گفتن حرف های بی معنی و بی سر و ته اصلا در وضعیت خوبی نیستید. بهتر است فقط حرف هایی را بزنید که دقیقا منظورتان را منتقل می کنند و با حرف های بیهوده و نسنجیده خودتان و دیگران را به دردسر نیندازید.

بهترین روز ماه برای شما: ۳ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۱ آبان

♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

در این ماه متاسفانه یک نفر ممکن است بین شما و آنچه که قصد دارید انجام دهید قرار گرفته و بخواهد مانع رسیدنتان به آنچه حقتان است شود. پیش از آن که در مورد طرف مقابلتان قضاوت کنید سعی کنید به احساسات او پی ببرید و دلیل مخالفت او را بفهمید. دوست دارید احساسات خود را به زبان آورده و با دیگران به اشتراک بگذارید، ولی از این کار می ترسید چرا که نگران هستید مورد سرزنش و انتقاد آنها قرار بگیرید. این کار باعث می شود که در روابط شما مشکلاتی به وجود بیایند که حل شدن آنها ممکن است مدت ها طول بکشد. قرار نیست یک روزه همه چیز روبراه شود، کافی است صبور باشید و به خود و اطرافیانتان فرصت بدهید.

بهترین روز ماه برای شما: ۹ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۱۹ آبان

♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

این ماه با خودتان قرار بگذارید که برای خودتان و خواسته هایتان وقت بگذارید. درست است که وفای به عهد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به وعده هایی که به دیگران داده اید عمل کنید، ولی دنبال کردن رویاهایتان نیز بی اهمیت نیست. در این ماه اعتماد کردن به دیگران و نشان دادن افکار و رویاهایتان می تواند کار خطرناکی باشد؛ برخی از افکارتان بهتر است ناگفته باقی بمانند. در زمینه روابط عاطفی شما در حال حاضر فرصت فوق العاده ای در دست دارید، پس از آن استفاده کنید و اگر در تصمیم خود جدی و نسبت به احساساتی که در دل دارید مطمئن هستید، از نشان دادن احساستان هراسی نداشته باشید.
بهترین روز ماه برای شما: ۱۳ آبان
بدترین روز ماه برای شما: ۲۵ آبان

                                             فال موفقیت در کار [ بر اساس ماه تولد ]

فال و طالع بینی ماهانه

فال موفقیت متولدین فروردین (برج حمل)

اگر متولد فروردین ماه هستید باید بدانید که شما یک رهبر به دنیا آمده اید و دوست دارید مسئولیت هر کاری را قبول کنید. نشانه متولدین این ماه جنگجوست . به همین خاطر شما نیز دوست دارید هر چالشی را در آغوش بکشید و در هر پروژه ای حضور موفق داشته باشید. اگر موقعیتی بتواند هیجان و کنترل کافی برای شما داشته باشد، قادر خواهید بود از آن برای افزایش حس رهبری و بالا رفتن از پله‌های موفقیت استفاده کنید.

یکی از دام‌های معمولی که افراد برج فلکی حمل به آن دچار می‌شوند؟ قبول مسئولیت بیش از آن چیزی که قادر به انجامش هستید. برج فلکی قوچ یا همان حمل نشانه تنهایی است و اگر مراقب نباشید ممکن است در پایان، مجبور شوید تمامی کارها را خودتان انجام دهید! ( شما خواهید گفت که فقط به این خاطر که کارها به درستی انجام شوند.) اگر دفتر ساعت پنج بسته می‌شود، نیازی به ماندن تا نیمه‌شب نیست. هنر محول کردن کارها را یاد بگیرید، و کارهای ریز را به افرادی از برج فلکی ثور یا جزئی‌گرای کژدم واگذار نمایید که می‌توانند آن کار را در نیمی از زمان انجام دهند.

تمامی انرژی‌های مستقل می‌توانند شما را به شخصیتی ریاست‌طلب تبدیل نمایند. مراقب باشید که از مرز تعیین‌کنندگی به سمت دیکتاتوری نروید. اگر با یک تیم کار می‌کنید، مطمئن شوید که آن‌ها نیز مانند شما مشتاق و با انگیزه هستند. آنها را بی‌نهایت تشویق کنید و از آن‌ها قدردانی نمایید تا با اشتیاق به کار خود ادامه دهند. ستایش شما، بیش از هر چیز دیگری می‌توانند مانند سوخت موشک برای تیم شما نقش ایفا نماید.

فال ماهانه
فال pmc
فال روزانه
فال سال
فال قهوه
بی‌تابی ، شما را به یک فرد مشتاق در رسیدن به هدف تبدیل می‌نماید. در برخی مواقع بایست بین اشتیاق و تحمیل قوانین را اجرا نمایید. برخی اوقات، بایست به تعهدات خود عمل نمایید و این بیش از آنچه که دوست دارید، طول خواهد کشید. فقط به علت اینکه به نتیجه آنی نمی‌رسید، چیزی را غلط تصور نکنید، در این صورت زود تسلیم خواهید شد یا خطای جبران ناپذیری را انجام خواهید داد. بذرهای خود را بکارید، آن‌ها را آبیاری نمایید، و رشد آن‌ها را تماشا نمایید.

در نهایت، عصبانی نشوید، افراد برج فلکی قوچ براحتی دچار خشم می‌شوند و اگر برای هر چیزی کوچکی عصبی شوید، متحدان ارزشمند خود را از دست خواهید داد. اما اگر خشم خود را در درون خود نگاه دارید، برایش یک خروجی مانند باشگاه پیدا نمایید یا با کسی که می‌تواند به شما کمک کند صحبت کنید، به سلامتی شما آسیبی وارد نمی‌شود.

بهترین شغل‌ها برای متولدین فروردین ماه : کارآفرین، روزنامه‌نگار، وکیل مدافع، شفادهنده مقدس، استاد، سخنران انگیزشی، دلقک، آرایشگر، فروشنده، سردبیر مجله، مامور

فال موفقیت متولدین اردیبهشت (برج ثور)

برج فلکی ثور یکی از سخت‌ترین نشانه‌های بروج فلکی زودیاک است. این افراد وفادار، سازمان‌یافته و مداوم هستند. زمانی که شما دوست دارید همچنان به کار خود ادامه دهید، حتی زمانی که ساعت کاری به اتمام رسیده است، زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه شما خود را در اختیار کار نمی‌گذارد. شما آنچیزی را که شروع کرده‌اید به اتمام خواهید رساند، حتی اگر این موضوع به معنی بیدار ماندن تا دیر وقت و تحمل استرس فراوان باشد. این شرایط موفقیت شما را تضمین می کند. دلیل آن نیز بسیار ساده است، شما تا زمانی که کار را به اتمام نرسانید از آن دست نخواهید کشید.

برج ثور دومین برج از بروج زودیاک محسوب می‌شود. بنابراین یک حقوق و درآمد ثابت برای آرامش درونی شما حیاتی می‌باشد. اگرچه شما می‌توانید یک مدیر کسب و کار پر رونق باشید، امنیت اولین اولویت در زندگی شماست.

سوار بر مرکب کارآفرینی شدن، ممکن است تنها باعث بد شدن حال شما گردد. در نتیجه، بسیاری از افراد برج ثور در پست‌های مدیریتی رده بالا قرار می‌گیرند، اغلب در سازمان‌های بزرگ و پایدار، یا صنعتی مانند بانک‌های بزرگ مشغول می‌گردند.

تحت حکمرانی ونوس، برج ثور یکی از نشانه‌های خلاقیت بالاست. مطمئن شوید که داشتن یک درآمد ثابت و پایدار برای خود را نادیده نمی‌گیرید. بسیاری از افراد برج فلکی ثور در هنر شکوفا می‌شوند، نظیر رقصنده‌ها، نقاشان ( سالوادور دالی)، بازیگران ( Uma Thurman، پنه‌لوپه کروز). به این دلیل که افراد برج ثور در حواس پنج‌گانه حکم‌فرمایی می‌کنند، شما حس قوی‌ای درباره رنگ‌ها دارید، چشایی بی‌نظیر و گوشی مشتاق به موسیقی. در کمترین حالت، در هر محیطی که وارد شوید، آن را بهبود خواهید داد. شما می‌دانید که تصویر یک کمپانی نقش حیاتی در موفقیتش دارد و شما می‌دانید که چطور یک محصول را بسته‌بندی کنید یا برندسازی نمایید تا آن را به یک محصول رده بالا تبدیل نمایید.

افراد برج فلکی ثور از تغییر متنفر هستند، به این دلیل بایست بسیار دقیق در مورد کمپانی یا شغل خود مطالعه نمایید. ممکن است بخواهید برای مدت طولانی در آن‌جا بمانید، پس باید از اینکه با خصوصیات شما یکسان است، اطمینان حاصل نمایید. ماخوذ به حیا بودن در رابطه با خود یکی از دیگر از عادات آسیب زننده به شماست که باید ترک کنید. شما تمایل دارید که با ادب و منظم باشید و احترام قابل توجه‌ای به افراد رده بالاتر نشان دهید. اگر با مقام بالادست خود دچار مشکل شوید، به او نخواهید گفت. در مقابل، اعتراض و صحبت در مورد او را به میان همکاران خود خواهید برد. در نهایت به خودتان آسیب خواهید زد و شهرت خود را خدشه‌دار می‌نمایید و پل‌های ارزشمندی را تخریب خواهید نمود. بهتر است آرام باشید، زمانی که مشکلی ایجاد می‌شود بهتر است مستقیم صحبت نمایید. قبل از اینکه این صحبت‌ها پراکنده شوند.

فال موفقیت متولدین خرداد (برج جوزا)

بیش‌فعالان برج فلکی جوزا بسیار بی‌تاب، لحظه‌ای و همواره نیازمند تحریک هستند. شما در یک شغل همه‌کاره و در یک محیط شلوغ شکوفا خواهید شد. مشابه نشانه دوقلوها، شما نیاز به یک کاری دارید که کارهای زیادی را در خود داشته باشد. چند کار همزمان را بخوبی انجام می‌دهید. شما به سادگی برای انجام یک کار ساخته نشده‌اید. در حالی که دیگر افراد با چنین حجم کاری دچار خستگی خواهند شد، شما احساس راحتی و آزادی خواهید نمود.

افراد برج فلکی جوزا، سلطان ارتباطات هستند، شما در محیط هایی با تعداد زیادی ایمیل، تلفن، کمی وظایف و صحبت‌های کوتاه شکوفا خواهید شد. یک دفتر ساکت شما را دیوانه می‌کند. اگر روی یک میز کار کنید، بهتر است که آن شغل دارای یک کامپیوتر عالی باشد، که بتوانید با دیگران ارتباط داشته باشید و بین پروژه‌های خود در تمام روز سرک بکشید. افراد برج فلکی جوزا همچنین سلطان مسافرت‌های کوتاه هستند. شما از انجام ماموریت‌های سفرگونه لذت می‌برید، یا انتقال مواد لازم برای دپارتمان های مختلف و صحبت با ‌آنها در طول کار شما را راضی خواهد نمود. به عنوان دوقلوی بروج فلکی زودیاک، شما نیازمند یک زوج هستید که هرجا می‌روید با شما باشد. که این می‌تواند رئیس شما باشد یا یک همکار حمایت کننده – هر شخصی که بتواند با شما در رابطه با مشکلات و ایده‌هایتان گفت و گو نماید.

جوزا نشانه‌ی معلمی است. بنابراین شما از سرپرستی افراد جدید در سر کار لذت می‌برید—البته که در برابر یادگیران کند، کمی بی‌تابی خواهید نمود. شما مطالب جدید را سریع یاد می‌گیرید ولی در نظر داشته باشید که ذهن همه افراد به سرعت شما نیست! همچنین به دوستی با دیگران علاقه دارید و همواره سعی در یافتن فرصت‌های جدید دارید. به دلیل اینکه جوزا تحت سلطه عطارد است، سیاره اطلاعات، شما معمولا اولین کسی هستید که در مورد هر چیزی اطلاعات کسب می‌کنید. با قدرت ذهنی خود و توانایی جستجوی سریع هر چیزی در گوگل، شما یک متصل کننده سریع بین همه دوستان خود خواهید بود.

مخاطره اصلی یک جوزایی چیست؟ تردید. بخاطر اینکه شما چند وجهی هستید، ممکن است در انتخاب مسیر شغلی خود دچار تردید شوید و ترس از به دام افتادن داشته باشید. در نتیجه، به این ترتیب شما درگیر یک کلاف سر در گم در بین شغل‌ها خواهید شد، به این خاطر که هیچ‌گاه قصد تلاش کامل برای یک شغل را ندارید. در ادامه چند پیشنهاد برای شما داریم که خود را در برابر دشمن خود شدن محافظت کنید:

یک مشاور یا مدیر پروژه باشید. پس از اتمام کار به کمپانی دیگری بروید و یا سراغ پروژه دیگری بروید، یا در پروژه‌هایی با زمان‌های کوتاه کار کنید، کلمه کلیدی در اینجا کوتاه بودن زمان کار است که هیچ گاه احساس در دام افتادن را نخواهید داشت.

از خلاقیت خود استفاده کنید. جوزایی ها تصور خارق‌العاده‌ای دارند. کاری که دوست دارید را نمی‌توانید بیابید، یا موقعیت مناسب خود در کمپانی را نمی‌یابید؟ یکی درست کنید!
برای خودتان کار کنید. حداقل همیشه آزادی مورد نیازتان را دارید. چه تعداد جوزایی خویش فرما می‌شناسیم؟ آرایشگر مو و گریمور. همه آن رنگ‌ها و مدل‌های جدید تصورشان را درگیر خواهد نمود.
به خودتان یک فرصت یک ساله بدهید. اگر بر سر یک کار معمول در یک کمپانی بزرگ هستید و حس می‌کنید که گیر افتاده‌اید، حداقل به خود یک فرصت یک ساله یا شش ماهه بدهید و در آن زمان دوباره بازنگری نمایید. اگر همچنان کار را دوست دارید بمانید، اگر نه که به سوی مقصد بعدی حرکت نمایید.

فال موفقیت متولدین تیر (برج سرطان)

امنیت شغلی اولویت نخست افراد برج فلکی سرطان است. شما به یک شغل نیاز دارید که در آن و در خانه احساس امنیت کنید. شما با همان روحیه‌ای که به دنبال لوازم گرم منزل هستید در کار خود به آسودگی دست می‌یابید. فضای کاری خود را با وسایل خاص خود دنج خواهید نمود، مانند یک ظرف آبناب، یک اثر هنری خاص و یا یک بالش راحت.

افراد برج فلکی سرطان در خانه و خانواده و مهمان‌نوازی سلطان هستند. این افراد در مشاغلی چون هتل، رستوران و صنایع مربوط به کودکان عالی خواهند بود. شما نشانه‌ی مادر زودیاک هستید . شما هر کسی را که در جوارتان باشد، پرورش خواهید داد. این به معنای محکوم به فنای مادر زمین بودن برای زندگی نیستید. شما بسیار حساس هستید و احساس خود را در هر چیزی وارد خواهید کرد، چه در کار هنری باشید، یا در یک شغل سخت در شرکت بزرگ (هر دو بخش مکان شکوفایی افراد برج سرطان است).

به عنوان یک شخص خانه نشین، شغل‌هایی که در خانه انجام می‌شوند نیز برازنده شما هستند. کد نویسی یا نوشتن مقاله به صورت آزاد برای دیگران از خانه – هر چیزی که بتوانید در خانه و با پوشیدن پیراهن مورد علاقه‌تان انجامش دهید.

اخطار: آن‌چنان خود را منزوی نکنید که ارتباط خود با دنیای بیرون را از دست دهید. افراد برج فلکی سرطان می‌توانند در کنج خود غرق شوند، اما صرف زمان زیادی در تنهایی خود باعث از دست رفتن دید شما خواهد شد. شما می‌توانید افسرده و عبوس و بد‌خلق گردید. اگر اینطور شد، بیرون بروید و با دوستان خود معاشرت کنید.

همانطور که گفته شد، افراد برج فلکی سرطان می‌توانند خود را در دژی مستحکم از یک دفتر کار قرار دهند. شما ممکن است خود را پشت کار خود پنهان نمایید یا یک دفتر کوچک برای خود ایجاد کنید تا از همه چیز اجتناب کنید. ممکن است اتفاق بیفتد، خودتان را به بیرون از منطقه آسایش خود روانه کنید و افراد و موقعیت‌های جدیدی را ببینید و تجربه نمایید. همواره بهترین توانایی خود را انجام خواهید داد اگر به افق خود اجازه گسترش دهید. به یاد داشته باشید، که آن بیرون، امن‌تر از چیزی است که تصورش را می‌نمایید.

فال موفقیت متولدین مرداد (برج اسد)

افراد با افتخار و وفادار برج فلکی اسد روح و قلب هر سازمانی هستند. این برج فلکی تحت سلطه خورشید قرار دارد. شما هیجان و گرمای خود را به محیط کار خود وارد می‌کنید. هیچ شکی نیست، که شما در مسند قدرت هستید و همه افراد آن را درک می‌کنند. همانند بانوی جنگل، رنک سلطنتی شیر نر خود را شناخته می‌نماید.

مشتاق و پویا هستید. شما شغل‌هایی را که بتوانید در میان افراد به قهرمان تبدیل شوید، دوست دارید. افراد برج فلکی اسد، در سخنرانی عمومی، اجرا و دیپلمات بودن عالی هستند. شما صحبت کردن با دیگران را دوست دارید. به طور فوق‌العاده‌ای خلاق هستید و با اشتیاق کودکانه خود، به همکارانتان نیز روحیه می‌دهید(تا زمانی که بیش از حد در این ورطه نروید) . شما برای تولد همکار خود در دفتر کیک خواهید پخت یا برای جشن بدنیا آمدن نوزاد برنامه‌ریزی می‌کنید، مانند یک شیر وفادار، همگی نیز بخشی از کار شما خواهند شد. فقط زمانی که دیگران لطف شما را بی پاسخ می‌گذارند، ناراحت نشوید. همگی، آن‌چنان که شما به اطراف می‌نگرید به دنیا نگاه نمی‌کنند، پس مطمئن شوید که آن‌چیزی را که برای دیگران می‌خواهید از جهت برگشت آن در آینده نباشد.

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده افراد برج فلکی اسد آن است که شما می‌دانید که جایگاه شما در آن بالاست. حتی زمانی که در جایگاه رئیس حضور ندارید، افراد به رهبری و قدرت شما واکنش نشان می‌دهند. این امر در نهایت یا شما را در جایگاه رهبری قرار می‌دهد یا برای خود دشمنانی تراشیده‌اید. تا زمانی که تصور بالایی که از خود دارید با واقعیت صدق کنید، شما یک رهبر دوست داشتنی هستید. اگرچه، یک فرد از برج فلکی اسد ممکن است این احساس را داشته باشد که شغل رده‌بالایی که دارد با پرداخت کافی همراه نیست. اگر شما به سرعتی که دوست دارید در حال پیشرفت نیستید، از یک دوست نزدیک بخواهید که به شدت شما را در بوته آزمایش قرار دهد. آیا بیش از حد دیکتاتور گونه رفتار کرده‌اید یا بالعکس؟ یک مقدار تحمل، مقداری فروتنی و کار فراوان ( که توانایی آن را دارید) مسیر طولانی را پیش خواهد برد که احترام کسب کنید.

از سوی دیگر مورد ستایش قرار گرفتن برای یک فرد از برج فلکی اسد بسیار مهم است. بسیاری در شغل‌های با درآمد کم باقی می‌مانند، تنها به این علت که این نیاز را حس کنند. تشکر و قدردانی در تانک شما سوخت می‌ریزد، اما توجه کنید که در حساب شما پول قرار نمی‌دهد. مطمئن شوید که به اندازه‌ای که استحقاق دارید کسب درآمد می‌کنید. به یاد داشته باشید، شما ستاره‌ی زودیاک هستید، شما لایق درخشیدنید.

فال موفقیت متولدین شهریور (برج سنبله)

افراد برج فلکی عذار مانند زنبوران عاشق کار کردن هستند. این برج فلکی در سلطه‌ عطارد، سیاره ارتباطات است. شما مداوم در حال تفکر و چیدن استراتژی هستید. شما همواره کاری برای انجام دادن نیاز دارید! غرق در سازمان و سازمان‌دهی هستید، بسیاری از افراد این برج فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر عهده می‌گیرند. ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می‌کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته‌بندی و مدیریت داده‌ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می‌آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می‌زند. شما تحمل نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق‌العاده‌ای برای افراد مختلف در جهت سازمان‌دهی آنان می‌شوید( از قضا، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید ولی حداقل آن‌ها را در یک جا مرتب و سازمان‌دهی خواهید نمود).

با ذهن تیز و تند خود و گوش شنوای خود، شما یک ژورنالیست بی‌نظیر می‌شوید. شما می‌دانید که به چه طریق حقایق را بیابید و مانند داستان آن‌ها را کنار هم قرار دهید. شما از پرسش سوالات سخت از دیگران نمی‌هراسید تا انتهای قضیه را متوجه شوید. شما مسحور این هستید که بهفمید چه چیز دیگران را وادار به رفتاری خاص می‌کند و دوست دارید که در مورد هر شخصی که ملاقات می‌کنید اطلاعاتی کسب نمایید. این مورد شما را به یک درمان‌شناس، کارمند امور اجتماعی یا مدیر منابع انسانی عالی بدل خواهد نمود. بسیاری از افراد برج فلکی عذرا مشغول حسابداری هستند و به عنوان نشانه‌ی زمین، شما در علوم طبیعی مانند بیولوژی یا گیاه‌شناسی بهتر هستید. شما از بیرون بودن لذت می‌برید، پس چرا طبیعت را به عنوان دفتر کار مجازی خود قرار ندهید؟ همچنین در باغ‌داری و مراقبت از گل و گیاه نیز بی‌نظیر هستید.

به عنوان ششمین خانه سلامت و سازمان زودیاک، بسیاری از افراد برج فلکی عذرا در مشاغل مربوط به سلامت مشغول می‌گردند. به عنوان معلم یوگا، طب سوزنی یا متخصصان تغذیه. به احتمال زیاد شما کابینتی پر از ویتامین‌ها و داروهای گیاهی در اختیار دارید، بنابراین، شما همواره یک دکتر غیررسمی هستید، فارغ از اینکه در کجا کار می‌کنید.

حرف آخر، شما انتخاب‌های فراوانی دارید. تنها چیزی که می‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، کمال طلبی شماست. افراد این برج فلکی بسیار خود را مورد انتقاد قرار می‌دهند، و ممکن است شما به سمت شغل رویایی خود نروید به خاطر اینکه شما فکر می‌کنید آماده نیستید. ریسک را بپذیرید و تلاش کنید! احتمالا بیش از آن چیزی که نیاز دارید شایسته کار هستید. همچنین، عطارد به عنوان سلطان عذرا شما را به یک آهنربای اطلاعاتی تبدیل خواهد نمود. شما همواره اولین نفر در دفتر هستید که خبرها به گوشتان می‌رسد.اما از وسوسه پخش آن اجتناب کنید. در نهایت، شما باید بدانید که کی دست بکشید و آرام شوید، اگر بیش از حد در جزئیات وسواس نشان می‌دهید، می‌توانید به یک همکار دمدمی مزاج برای همکاران تبدیل و موجب تهدید آن‌ها گردید. به یاد داشته باشید که همه نیاز دارید بعضی اوقات به خانه بروند، از جمله شما!

فال موفقیت متولدین مهر (برج میزان)

متخصصان کسب و کار می‌گویند که در اقتصاد امروز، اینکه چه کسی را می‌شناسید همه چیز است. یا یک معلم کسب و کار به نام Tim Sanders به این شکل می‌گوید «شبکه‌ی شما میزان درآمد شماست».

خوش به حال شما، افراد برج میزان، شما سلطان خانه هفتم زودیاک، ارتباط هستید: مردم تخصص شما هستند! شما در شغل‌هایی که به شما اجازه کار با دیگران را می دهند بهترین هستید—احتیاج داشتن و مورد نیاز واقع شدن. شما در یک تیم شکوفا می‌شوید، یا به عنوان یک مامور در مشکل دیگران قهرمان می‌شوید، یا به عنوان یک واسط یا نماینده نیز موفق خواهید شد. با افسون و دیپلماسی خود، افراد کمی هستند که می‌توانند به یک فرد از برج فلکی میزان نه بگویند!

این افراد دوست دارند که دیگران را بشناسند.شما ممکن است یک لیست بلند بالای دفترچه تلفن در گوشی خود داشته باشید. این راز مخفی موفقیت شماست. برخلاف دیگر نشان‌ها، به ندرت از یک مراسم جشن و همایش‌های شبکه خجالت می‌کشید. زمانی که صحبت می‌کنید و حرفها را منتقل می‌کنید در بهترین شرایط خود هستید، اما همچنین از حالت سرسری خود فراتر می‌روید و نظرات آگاهانه را به اشتراک می‌گذارید. اگر به دنبال ساخت آینده شغلی خود هستید در جشن‌های مجلل شرکت کنید و تعداد زیادی کارت ویزیت به دیگران بدهید. ما همچنین کتاب” هیچ وقت تنها غذا نخورید” را پیشنهاد می‌کنیم، که هر آنچه که برای موفقیت در شغل نیاز دارید را در قالب حیطه شما به شما نشان خواهد داد. این برج فلکی تحت سلطه سیاره زهره است. تعداد زیادی از افراد برج فلکی میزان در زمینه‌ی هنری فعالیت دارند، یا در صنایع زیبایی، مد و طراحی حضور دارند. از آنجایی که شما به طور طبیعی تعادل را درک می‌کنید، می‌توانید همچنین به عنوان آرشیتکت، طراحی و گرافیک یا مهندس کار کنید. شما به رنگ دکور و تناسب حساس هستید. در هر صورت، یک محیط کاری با ذوق، یک باید برای شماست. اگر شخص تازه کاری هستید، محیط کار خود را در کنار پنجره برگزینید و محیط را با وسایلی چون گل، قاب عکس و لوازم دفتر کار مزین نمایید.

برج میزان نشانه صلح است. شما از درگیری بیزارید. شما یا از درگیری با کار در یک محیط هماهنگ دوری می‌جویید یا به عنوان یک وکیل، یا فعال صلح طلب و یا حامی عدالت وارد یک نزاع بزرگ خواهید شد. به عنوان نشانه‌ی میزان، شما دائما در حال اندازه‌گیری و سنجش اطلاعات هستید و می‌توانید به عنوان یک قاضی عاقل یا یک منبع قوی عقاید شناخته شوید. به عنوان یک قاضی صریح آمریکایی، Simon Cowell این ویژگی را با ذوق هنری شما در می‌آمیزد.

دام اصلی شما تعلل است. افراد برج میزان از تعجیل بیزارند و ممکن است در مورد یک کولر آب یا یک گزارش کار، زمان زیادی را صرف نمایند. شما همچنین ممکن است شب‌های زیادی را برای یک پروژه بیدار بمانید و از استراحت خود غافل شوید. همچنین ضرب‌الاجل‌های زیادی را برای پروژه ها رد می‌کنید. لباس پوشیدن برای کار یکی دیگر از دام‌هاست. از آنجایی که به طور عمدی و دائمی در مورد چه پوشیدن دچار مشکل هستید. به یاد داشته باشید که توانایی شما در رسیدن به ضرب الاجل‌ها شهرت شما را شکل خواهد داد به همان مقدار که لباس پوشیدن شما آن کار را خواهد کرد. در مورد دقت با خود سخت‌گیر باشید. دو ساعت زودتر برخیزید تا لباس ابریشمی خود را اتو کنید و یا مژه‌های خود را حلقه کنید، ولی مطمئن شوید که به موقع به قرار خود می‌رسید.

فال موفقیت متولدین آبان (برج عقرب)

وقتی صحبت شغل شما می‌شود، شما در یک ماموریت مهم هستید. شما آنچنان خود را در کار دخیل می‌کنید همانند سوختن به شدت زیاد و آن را به تمامی کارهایی که انجام می‌دهید، منتقل خواهید کرد. هیچ جز‌ئیاتی از دید شما مخفی نمی‌ماند و شما تقریبا هر کاری را انجام خواهید داد تا آنچه را که می‌خواهید بدست آورید.

کژدم نشانه قدرت و کنترل است. اگرچه شما طالب امنیت هستید، همچنین در رقابت شکوفا خواهید شد. هیچ چیز مانند یک هدف دور از دسترس که به قدرت، امنیت مالی یا یک شانس برای بهترین بودن در زمینه کاری خود منجر شود، یک کژدمی را درگیر کار نخواهد کرد.

کژدم هشتمین نشانه زودیاک است. شما می‌توانید به عنوان یک غول املاک و مستغلات، وکیل مالیات، سرمایه‌گذار حرفه‌ای، غول رسانه یا هر چیزی که مرتبط با کنترل مقدار زیادی سود است، شکوفا شوید. افراد برج فلکی کژدم مطیع هستند. از توانایی بدن خود آگاه هستند. ممکن است شما قوت خود را از طریق شغل فیزیکی نشان دهید: یک بدنساز، معلم یوگایا فیزیوتراپیست. بخاطر اینکه شما سلطان تولد و مرگ هستید، می‌توانید یک متصدی کفن و دفن نیز باشید! ( هی، یه نفر باید این کار رو انجام بده).

افراد برج کژدم توجه خاصی به جزئیات دارند.شما دوست دارید که عمق هر چیزی را درک کنید. شما یک سردبیر عالی یا روانشناس فوق‌العاده خواهید شد. با خلاقیت طبیعی خود، شما می‌توانید یک هنرمند بزرگ یا موسیقیدان گردید—در کمترین حالت می‌توانید، یک متخصص در موسیقی های مبهم یا تهیه کننده بزرگ گردید.

اگرچه که به دنبال شهرت هستید، افراد مرموز برج کژدم در لاف زندن متبحر نیستند. فخرفروشی در نزد شما نشانه ناخوشایندی است و شما را درمانده و ناراضی خواهد نمود—که تهدید آمیز است. یک حس قدرتمند در کژدمی ها که ما هم آن را دوست داریم و هم از آن می‌ترسیم.

این نشانه آن است که مخفی‌کاری بیش از حد می‌تواند علیه شما عمل کند. به این دلیل که شما با چنان انرژی قدرتمندی به جوش و خروش در می‌آیید، افرادی که شما را نمی‌شناسند ممکن است با دیدن کنش شما دچار حیرت زدگی گردند. یا آنها ممکن است به سادگی به چیزی مشکوک شوند و تصور کنند که شما چیزی را مخفی می‌کنید.

شما نشانه‌ی افراط هستید، بنابراین مراقب باشید که عجول و بی پروا رفتار نکنید—و مطمئن گردید که قصد خود را در میان جمع نمایان کنید بجای آنکه مرموز باشید.

افراد برج فلکی کژدم به جای این‌کار بایست به دنبال راه‌هایی باشند که بدون اینکه در تصور دیگران حالت توطئه چینی ایجاد نماید، آنچه دارند عرضه کنند. نشان شما مانند آهن‌رباست. بنابراین روی جلب نظر دیگران با خلق یک برند جدید تمرکز کنید تا اینکه به دنبال افراد دیگر باشید. دوست خوب ما Debbie Stoller، ناشر مجله BUST، به تنهایی در بافندگی انقلاب ایجاد کرد و یک سرگرمی را به یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها بدل کرد. هیچ چیز سلطه بر دنیا را بیش از سکوت بیان نمی‌کند و این قدرتی است که در افراد برج فلکی کژدم می‌یابید.

فال موفقیت متولدین آذر (برج قوس)

شما به عنوان یک شخص در برج فلکی کماندار نیازمند یک شغل با میدان کاری وسیع با آزادی عمل بالا و هیجان بالا هستید. شما نشانه سفر هستید، یک فرد رویاپرداز که نیازمند رویاهای بزرگ است. یک جا نشستن برای شما چالش محسوب می‌شود!

یک کارآفرین طبیعی، نشانه شما زمانی که برای خود کار کنید شکوفا می‌گردد، زمانی که هیچ کس به شما نمی‌گوید که چه کار کنید و یا کی بیدار شوید. کماندارها دوست دارند که کارها را با روش خود انجام دهند، مطابق تصور و رویای خود.

به این خاطر که علایق فراوانی دارید، ممکن است تمرکز بر یکی کار دشواری باشد. شما اکتشاف را دوست دارید، اما از از خود گذشتن به طور کامل بیزارید، به این خاطر که ترس از دادن دارید. برای جلوگیری از سرگردانی ابدی، ما به شما کتاب Doing Work You Love را پیشنهاد می‌کنیم، عنوان این کتاب نیاز اساسی شغل Sag را بیان می‌کند. بدون اشتیاق و الهام، شما در افسردگیغرق خواهید شد.

همانطور که این نشان سلطان آموزش است، شما آموزنده و معلم ابدی می‌باشید. پر از کلاس‌ها و کتابهایی خواهید بود که ذهن شما را گسترش دهد و ایده‌های جدید را برای شما رقم بزند. شما دوست دارید که دیگران را وادار به تفکر و خنده کنید، مانند کماندارانی چون مارک تواین، Winston Churchill و Jay-Z. افراد برج فلکی کماندار سلطان انتشار و صحبت در جمع هستند که دو خروجی بزرگ برای ایده‌های غیر معمول شما به شمار می‌آیند.

افراد این برج فلکی در پروژه‌ای جدیدی پیش از اتمام ده پروژه قبلی حضور خواهند داشت. تحمل، نقطه قوت شما نیست. شما نشانه‌ی کماندار هستید، بنابراین شما نیازمند یک هدف هستید. داشتن یک هدف پروژه محور می‌تواند در بهبود مهارت ها به شما کمک نماید.

اگر شما به شدت یک کمان‌دار بدون استراحت هستید، کار در بیرون را در نظر داشته باشید، مانند پدرانمان، یک کمان‌دار آرشیتکت که برای خود کار می‌کرد. نشان شما همچنین سلطان مسافرت است. بنابراین شما در کشوری دیگر نیز می‌توانید کار کنید. همچنین به عنوان یک مامور مسافرت یا در کاری که شما را در راه نگاه دارد.

به یاد داشته باشید که نباید به یک چیز خود را اختصاص دهید، با این کار حیرت‌زده خواهید شد. اگر به دنبال تنوع هستید، به دنبال کارهای فصلی باشید. مشاوره، یا به عنوان یک پیمانکار مستقل بجای داشتن یک شغل دائم. این حالت به شما یک امنیت مالی خواهد داد و شرایط خوب و منعطفی را برای شما بوجود خواهد آورد.

فال موفقیت متولدین دی (برج جدی)

همین نشانه زودیاک، بز کوهی است که نشانه موفقیت و حرفه است. شما در سر کار خود شاد و خوشحال هستید! شما عاشق برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری هستید. شما اهمیتی نمی‌دهید که اگر ده سال طول بکشد تا به هدفتان برسید. جدی با علامت بز کوهی شناخته می‌شود و شما به زندگی مانند یک صخره که بایست از آن بالا رفت، نگاه می‌کنید. برخلاف نشانه‌های دیگر، شما انتظار تپه‌های کمی را در مسیر دارید. حتی اگر دلسرد شوید، به ندرت اجازه می‌دهید که موانع برای مدتی جلوی شما را بگیرد.

جدی سلطان ساختار است و شما به آن نیاز دارید. اگرچه که می‌توانید یک مدیر موفق باشید، سرعت حرکت کارآفرینی شما را دیوانه می‌کند. اگر دوست دارید که یک کسب و کار را اداره کنید و بچرخانید، بهتر است با تحقیق یک صنعت مناسب که درآمد آن تضمین شده است را انتخاب نمایید. کلید موفقیت افراد برج فلکی جدی، برنامه ریزی است. در حیطه خود تحقیق نمایید، یا یک برنامه کسب و کار بنویسید. شما می‌توانید یک حق امتیاز مدل کسب و کار موجود را به دست گیرید و مراحل را قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت در آن انجام دهید.

اگرچه که می‌توانید به سمت شغل‌های معمول در شرکت‌های بزرگ صوق پیدا کنید، افراد برج فلکی جدی می‌توانند بسیار هنرمند باشند. با استعدادی که در ساخت و ساز دارید، می‌توانید یک طراح عالی، آرشیتکت گردید یا یک دپارتمان خلاقیت را اداره نمایید. نشانه زمین بودن، شما در اشکال، رنگ‌ها و طرح‌ها فوق‌العاده هستید. توانایی موسیقیایی نیز یک چیز معمول در میان شماست و شما ممکن است صدایی عمیق و غنی داشته باشید.

برج فلکی جدی نشانه افتخار و شهرت است. شما دوست دارید که برای انجام درست مورد تقدیر قرار گیرید. جوایز، پاداش‌ها و عناوین شما را فعال می‌نماید. شما تمام پیچ و تاب های یک شغل موفق را دوست دارید: از جمله داشتن کارت ویزیت برجسته، ست میز کار چرمی و طلایی و لوازم التحریر فوق العاده. چرا که نه؟ با دیدی که به هدف دارید، اندکی انگیزه شما را برای مدتی طولانی مشتاق نگاه می‌دارد.

چه چیزی می‌توانید برای رسیدن به موفقیت به این دستور کار اضافه کنید؟ اعتدال.

افراد برج فلکی جدی به خاطر ساعات کار طولانی بسیار تحت خطر هستند. شما نمی‌دانید که کی باید کار را زمین بگذارید و تفریح کنید. اگر مراقب نباشید، کار می‌تواند جای خانواده، دوستان، سلامت و شادابی شما را بگیرد. از آنجایی که افراد برج فلکی جدی معمولا نان‌آور خانه هستند، مطمئن شوید که اعتدال را بین سلامت و لذت برنامه‌ی خود داشته باشید.

فال موفقیت متولدین بهمن (برج دلو)

افراد برج فلکی دلو ( ساکل الما ) استقلال و آزاد بودن را دوست دارند. شما به شغلی با فضایی برای بیان شخصیت خود نیاز دارید. کارآفرینی برای نشانه شما ساخته شده است. همزمان برج فلکی دلو نشانه گروه‌ها و تیم‌هاست. شما در محیط دفتر به خوبی کار می‌کنید، اگر چندان خشک و بی‌روح نباشد. شما تحت سلطه هر کسی که حالت رئیس یا کنترلی روی شما داشته باشد، طغیان می‌کنید. شما در محیطی که رهبری گروه را بر عهده داشته باشید و یا فضای کاری زیادی در اختیار شما قرار گیرد بهترین عملکرد را از خود نشان خواهید داد.

بیشتر افراد برج فلکی دلو فروشنده‌های خوبی هستند. با توانایی ذاتی سخنوری و بذله‌گویی خود شما می‌توانید یک یخ را به یک اسکیمو بفروشید. مانند Oprah Winfrey که یک دلویی بود، شما به صورت ذاتی فعل و انفعال با مردم را دوست دارید و شما به صورت طبیعی در مورد همه چیز کنجکاو هستید. چیز غیر طبیعی برای یک فرد از برج فلکی دلو نیست که با مشتریانش دوست صمیمی گردد.

شغل‌های کمیسیونی شما را به هم نمی‌ریزد. در واقع شما را به چالش دعوت کرده است. فروش تلفنی دیگر افراد را وحشت‌زده خواهد کرد ولی برای شما مثل یک نسیم می‌ماند. شما هیچ مشکلی در تماس با یک غریبه ندارید. برج فلکی دلو نشانه رقابت نیز هست. زمانی که سخن از پاداش در میان باشد، شما فعال خواهید شد و شروع به فروختن می‌کنید.

فکر دمدمی شما علاقه به حل مسائل یا یافتن راه برای بیرون رفتن از مشکلات سخت دارد. شما یک مبلغ عالی خواهید شد، و با تب آینده‌نگر خود می‌توانید یک دانشمند یا مخترع گردید. این برج فلکی سلطان الکترونیک می‌باشد، بنابراین می‌توانید با کامپیوتر یا ارتباطات تلفنی کار کنید. به عنوان نشان محبوبیت، دوست داشتنی بودن ذاتی شما می‌تواند شهرت برای شما به همراه داشته باشد، همانطور که برای دلوهایی مانند جنیفر انیستون، اوپراه وینفری و جاستین تیمبرلیک داشته است. ارتباط عمومی یکی دیگر از نقاط قوت شماست.

افراد برج فلکی دلو روی آینده متمرکز شده‌اند . آنکه همواره شما را به سمت کار با نسل‌های آینده سوق می‌دهد. شما بچه‌ها را دوست دارید و با روحیه کار تیمی خود، شما یک معلم یا مربی خوب خواهید شد. به عنوان نشان بشردوستانه زودیاک، شما دوست دارید که برای اطرافیان خود تا ابد متفاوت بمانید. به عنوان نشانه شورش، شما نیاز بچه‌ها را می‌فهمید و آن‌ها را تشویق به بیان آن می‌کنید.

کارآفرینی با روحیه آزادگی شما سازگار است، اما شما در برابر جزئیات می‌توانید بی‌تاب و درهم و برهم باشید. اگر کسب و کار خود را راه انداخته‌اید، با افرادی از برج‌های فلکی عذرا و جدی تیم شوید. این‌ها که نشانه زمین هستند، مسائل مربوط به وظایف دنیوی که شما از آن‌ها بیزارید را بر عهده می‌گیرند. مطمئن گردید که وکیل خوب و حساب‌دار زبردستی دارید، از آنجا که شما دوست دارید قراردادهای زیادی را با دست دادن با دیگران عقد نمایید. شما بهترین فروشنده در دید یا محصول خود هستید، پس زمان را روی چیزهای دیگر از دست ندهید. مطمئن شوید که در کار خوشحال و راضی هستید و خلاقیت خود را بیان نمایید و همه را مشغول و سرگرم نمایید. تا زمانی که مردم را بخندانید یا به فکر وادار کنید، شما در مسیر درستی از کار هستید.

فال موفقیت متولدین اسفند (برج حوت)

برج فلکی حوت با دو ماهی در حال شنا کردن در جهت‌های مختف شناخته می‌شود و این نشانه‌ی شغل مادام‌العمر می‌باشد. شما به آزادی و امنیت شغلی نیازمندید. شما در ابتدا یک یاغی و یک مرد کمپانی مطلق هستید. اگرچه زمانی که رئیس هستید خود را به درماندگی می‌زنید، تمام این کارها بخاطر کسب و کارتان است.

افراد تخیلی برج فلکی حوت، شما نهمین نشانه زودیاک هستید، رویا پرداز، خلاق و شفابخش. اگر یک هنرمند یا فردی خلاق نیستید، شما حتما دارای قدردانی ذاتی برای هنر هستید. افراد برج فلکی حوت تحت سلطه نپتون، سیاره فانتزی هستند. شماعشق آوردن مناظر زنده تصورتان به فرم مادی هستید. افراد برج فلکی حوت به ویژه سلطان عکاسی و مد هستند—همه چیز در یک کلام فریبنده است. شما ممکن است به عنوان یک عکاس، یک طراح و یا یک مدل کار کنید. Cindy Crawford به عنوان یک فرد از برج فلکی حوت به عنوان یک سوپرمدل در دنیا شناخته می‌شود. کارگردانی فیلم یکی دیگر از مسیرهای طبیعی زندگی شماست.

در انستیتوها یا کمپانی‌های بزرگ، شما خلاقیت های نادر خود را به صحنه می‌آورید و به سمت انقلاب در آن جا حرکت می‌کنید. شاید برای شخصی کار کنید، ولی هرگز او نخواهید شد. افراد برج فلکی حوت همچنین سلطان شفقت هستند، و شما با کارمندان خود مانند انسان‌ها رفتار می‌کنید، چیزی که کمتر در محیط‌های کاری دیده می‌شود. در برخی مواقع، ممکن است مرز بین زندگی شخصی و کاری را محو کنید، بنابراین تمایل به خوب بودن را محدود کنید. در غیر این صورت، کارمندان به سرعت از شما سوء استفاده می‌کنند، خشونت کمتر دیده شده از خود را بیرون آورید. شما از قدرت داشتن بیزارید.

در نهایت، افراد برج فلکی حوت رهبر مردم هستند. این مورد شما را به یک مامور یا حامی عالی بدل می‌کند. در واقع، اگر وارد کسب و کاری برای خود شده‌اید، ما پیشنهاد می‌کنیم که نماینده دیگران باشید. افراد این برج فلکی نماینده فروش محصولات هنری خوبی می‌شوند، برای مثال یک مامور با استعداد. اگرچه که چندان با خود مهربان نیستید، شما برای تغییرات خود برای یک پایان تلخ مبارزه می‌کنید.

با قلب بزرگ خود، در محیط‌های غیرانتفاعی و آموزشی شکوفا خواهید شد. تنهایی همچنین یکی از نشانه‌های مهم شماست. تعداد زیادی از افراد برج فلکی حوت خود را در اتاقی ساکت در حال حسابداری کردن می یابند. هنوز، ما تعامل با مردم را پیشنهاد می‌کنیم، به این خاطر که طبیعت گرم و مهمان‌نوازی شما، مردم را آسوده نگاه خواهد داشت. شما به عنوان نماینده فروش عالی هستید که می‌توانید مشتریان را برای صرف نهار بیرون ببرید، به این خاطر که آن‌ها در کنار شما احساس راحتی می‌کنند. آن‌ها قرارداد را بدون درنگ امضا خواهند نمود، تنها به این خاطر که شما این حس را به آن‌ها منتقل نموده‌اید!

دوازدهمین نشانه زودیاک، که اغلب وابسته به آخرین مرحله از زندگی است، در جایی که واقعیت محور می‌شود و مردم اغلب به دنبال استراحت و منزوی بودن هستند. بیمارستان‌ها، انستیتوها و اماکن خلوت تحت سلطه افراد برج فلکی حوت قرار دارند. به این خاطر، تعداد زیادی از افراد برج فلکی حوت پرستار و درمانگر هستند یا برای انستیتوهای بزرگ کار می‌کنند. شما همچنین یک شفادهنده قدرتمند و حسی هستید، و می‌توانید در کارهای درمانی شکوفا شوید.

                                                      فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین فروردین

     فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ فروردین ماه
فال متولد فروردین
در فال ماه آبان شما آمده است که در این ماه نمی توانید روی مسائل مالیاتی تمرکز کنید و ممکن است تصمیمات شما درست نباشد. از این به بعد دو هدف بلند مدت و کوتاه مدت برای خود تعیین کنید. زندگی را تا حد ممکن آسان کنید. اکنون تلاش کنید تا به آنچه می خواهید برسید، در غیر این صورت با تأخیر به آرزوهای خود خواهید رسید. اما مراقب باشید که بیش از حد به خودتان و سلامتی تان فشار وارد نکنید.

بر خلاف گذشته که همیشه پرانرژی و امیدوار بودید این ماه احساس بی ارادگی می کنید و در این فکر هستید که کنترل اوضاع از اختیار شما خارج شده است، به هر قیمتی که شده به این احساس خاتمه دهید و نبض زندگی را در دست بگیرید، شما خیلی قوی و با اراده هستید و باید به هدف های جاه طلبانه ای که برای خود تعیین کردید برسید.

در آخر خوب است بدانید که روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد. بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید، آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد. فقط بگذارید زمان بگذرد و هوشمندانه عمل کنید آنوقت خواهید دید که چقدر شرایط تغییر می کند.

شما بسیار جاه‌ طلب هستید. بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی‌های نامطلوب، سد راهتان شود و در نیمه‌ی راه متوقفتان کند، خودتان دست از جاه‌ طلبی بردارید. احساس می کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌ نکردن نهفته است.

اگر قصد تغییر شغل یا گرایش دارید، حتماً سوالات زیادی را از افرادی که در زمینه جدیدی که می خواهید در آن گام بردارید بپرسید. با این کار می توانید مطمئن شوید که می خواهید تغییری در زندگی خود ایجاد کنید یا خیر. اگر مشورت نکنید، بعد از چند هفته پشیمان خواهید شد و ذهن خود را بیش از پیش گیج خواهید کرد.برخی تصمیم‌ها در آینده‌ی شما تأثیر بسزایی خواهند داشت. ممکن است تصمیمی‌ بگیرید که پشیمان شوید و زمان هرگز به عقب بر نخواهد گشت. پس قبل از اینكه هر تصمیمی ‌برای آینده‌ی خود بگیرید، تمام جوانب را خوب بررسی كنید.

طوری رفتار کنید که دیگر جسارت بی احترامی به شما را نداشته باشند. در فعالیت های کاری نیز مراقب باشید که ازچه کلماتی استفاده می کنید زیرا نباید شخصیت خود را کوچک کنید. اگر اخیراً علاقه زیادی به خوابیدن پیدا کرده اید یا به طور کلی خواب آلود هستید به خودتان یادآوری کنید که کار و مسئولیت زیادی دارید. ساعت خود را قبل از خواب تنظیم کنید و صبح ها تنبلی را فراموش کنید.

فال حافظ فروردینی ها:
دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است.شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است.

سطح انرژی کلی شما: ۷۰ درصد
ستاره شما ۶۵ درجه شمالی
بهترین روز: ۱۰، ۲۵، ۱۶
بدترین روز: ۴، ۱۳

                                                           فال این ماه متولدین اردیبهشت    فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ اردیبهشت ماه
فال متولد اردیبهشت
در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که در اواسط ماه ممکن است فکر کنید همسرتان به هیچ وجه حوصله شما را ندارد،کمی صبر کنید تا خستگی و بی حوصلگی او فروکش کند، دوباره خوش اخلاق خواهد شد. در این مدت کوتاه سریع عصبانی نشوید و اعصاب خود را کنترل کنید البته اجازه ندهید این دلخوری به یک آشفتگی عمیق تبدیل شود و در اولین فرصت به همسرتان اطلاع دهید که از هر فرصتی برای خوشحال کردن او استفاده می کنید.

در روزی های پایانی ماه تلفنی از یکی از دوستان قدیمی به شما می شود که خنده را بر لبانتان می نشاند. سعی کنید که رابطه تان را با او حفظ کنید. برای انجام کاری مجبور می شوید که با این دوست به مسافتی دور بروید، بهتر است گله نکنید و به جای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید، سود این کار بیشتر از ضررش است.

فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. در کنار اینکه با رفقای دیرینه دیدار تازه می‌کنید، برای گسترش کاری که به آن مشغول هستید نیز با دوستان صمیمی خود مشورت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از صمیم‌قلب شما را دوست دارد. مراقب افرادی که تازه ملاقات کرده‌اید، باشید. ممکن است این افراد، آنگونه که به نظر می‌رسند، نباشند.

این ماه کمی دچار آشفتگی و افکار منفی و پوچ می شوید. گاهی فکر می کنید دیگران توقعات زیادی از شما دارند و این موضوع بر روی شما فشار زیادی وارد می کند پس بهتر است تعارف را کنار بگذارید و با اطرافیانتان در این مورد صادقانه صحبت کنید. در چنین مواقعی بهتر است با افراد با تجربه و دانای بیشتری صحبت کنید و از آن ها نظر خواهی کنید. کالای گران بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. مطمئن باشید خرید این کالا به لحاظ روحی زمینه دلخوشی تان را فراهم خواهد کرد.

اگر عشقتان را ناراحت کرده اید سعی کنید هر چه زودتر او را ملاقات کنید تا پشیمان نشوید. خیر و برکت زیادی از او به شما خواهد رسید. دنیای اطراف شما اخیراً به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید کمی آرام شوید، دست در دست بگیرید و چیزها را دوباره ارزیابی کنید. شما انسانی هستید که از لحاظ ظاهری و درونی در وضعیت یکسان قرار دارید و به همین دلیل در زندگی خود با مشکلات زیادی روبرو شده اید.

در هر پیش آمد بد زندگی حکمتی وجود دارد که به زودی خواهید فهمید و لبخند شیرینی به آن خواهید زد. مطمئن باشید که خدا بی دلیل کاری نمی کند، فقط به او ایمان داشته باشید. در روزهای آخر سال منتظر یک هدیه و یک سورپرایز از طرف همسرتان باشید، این اتفاق باعث می شود احساس خوشبختی کنید و خیلی بیشتر از قبل او را دوست داشته باشید.

فال حافظ اردیبهشتی :
اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. خودتان همت داشته و از علم و دانایی خودتان استفاده کنید. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

سطح انرژی کلی شما: ۸۵ درصد
ستاره شما ۱۰۰ درجه جنوبی
بهترین روز: ۵، ۲۶، ۹
بدترین روز: ۱، ۱۷

                                                             فال ماهانه متولدین خرداد

           فال ماهانه متولدین خرداد  فال ماه خرداد

فال ماهانه اردیبهشت۱۴۰۰ خرداد ماه
فال متولد خرداد
در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که شما همیشه دیگران را مورد انتقاد قرار می دهید و انتظار دارید که کاری را برای شما انجام دهند ، بهتر است سریعا این اخلاق خود را تغییر داده و با یک چیز مثبت جایگزین کنید تا کسی اذیت نشود. گاهی اوقات کمی سردرگم می شوید در این مواقع فقط به غریزه خود اعتماد کنید و بدانید که این امر شما را در مسیر درست راهنمایی می کند.

مراقب اطرافیان خود به خصوص کسانی که نسبت به شما حسد می‌ورزند، باشید. حواستان به پس‌اندازتان نیز باشد، ممکن است از لحاظ مالی در مضیقه قرار بگیرید. بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دلتان را بزنید.

ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کاری سخت داشته باشند که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید. با کسی که خیلی دوست دارید جر و بحث کرده اید اما دلتون برای هم خیلی تنگ شده اما دلخوری نمیذاره برید سمت هم اما شما دوست دارید برگردید سمت هم و خود شما سمتش برمیگردید.

مدتی است به جای حل مشکلات تان به خیال پردازی روی آورده اید و این مسأله نه تنها مشکل شما را حل نخواهد کرد بلکه رنجیده خاطر تان می کند ، شما پتانسیل حل مشکلاتتان را دارید پس شجاعانه برای حل آن تلاش کنید و بدانی که موفق خواهید شد. گره های مالی شما ریشه در تصمیمات اشتباه گذشته ی شما دارد و در حال حاضر تنها کاری که از شما ساخته است این که فعلا به صورت مقطعی آن را حل کنید.

فرصت هایی برای دوستی با انسان های جدید پیدا خواهید کرد که نسبت به گذشته موفقیت های بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. در این ماه یادگیری مهارت های ارتباطی یک هدف عالی برای شما می باشد تا بسیاری از مشکلات را حل کنید. این را فراموش نکنید که شما می توانید در همه زمینه های جامعه موفق باشید.

از آنجا که شما فردی بسیار خونگرم هستید، با همه معاشرت می کنید و می گویید می خندید اما سعی کنید بعضی مواقع با بعضی افراد شوخی نکنید زیرا ناخواسته شخصیت خود را زیر سوال می برید. تنهایی برای شما سم است، نگذارید تنهایی شما باعث افسردگی شود. هیچ چیز به اندازه بودن در کنار اعضای خانواده و صحبت با آنها شما را آرام نمی کند.

☕️ فال قهوه : ماه ↰ عشق و نامزدی – ازدواج – با همسری خوش سیما و صاحب مقام, ازدواج می کنید – گاهی ناراحتی روحی و روانی.

فال حافظ خردادی:
برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. به وصال یار می رسید.

سطح انرژی کلی شما: ۳۸ درصد
ستاره شما ۹۷ درجه شمالی
بهترین روز: ۲۶، ۱۴
بدترین روز: ۱۹، ۵

                                                           فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین تیر

فال ماهانه آبان 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت۱۴۰۰تیر ماه
فال متولد تیر
در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که در روابط عاطفی گاهی احساس تنهایی می کنید اما مطمئن باشید که عشق شما متقابل است و این مهم است. انسانیت و افتخار خود را به برخی از مسائل کوچک و پیش پا افتاده محدود نکنید. بسیاری از چیزها کاملاً به شانس بستگی دارد و باید صبر کنید و ببینید چه بلایی سر شما می آید. ماه خوبی برای شما آرزو می کنم.

باید به صدای اهدافتان گوش کنید و به جای اینکه تا ظهر بخوابید هر چه زودتر بیدار شوید و از انرژی خود به بهترین شکل استفاده کنید. به اطرافیانتون و نصیحتاشون گوش کنید آنها خوشبختی شما رو میخوان. بین حرفی که میزنید با عمل کردنتون خیلی فاصله هستش بهتره که فاصله رو از بین ببرید و تلاش بیشتری کنید. ناراحت نباش مشکلات به زودی کمتر میشه .

باید برای کسی هدیه ای بخرید. این روزها احساس می کنید فاصله ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید. مسبب اتفاقاتی که ناخواسته این مدت رخ داده به زودی مشخص خواهد شد. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید، نگران احوالتان هستند. شما احتیاج به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

با فردی هم صحبت می شوید و از جانب او امیدواری های بسیاری ميابيد. زندگیتان متحول میشود و بزودی دوره ای جدید را تجربه خواهید کرد. شریک احساسی شما مشکل مالی داره رو اعصابش پا نزارید ،کمکش کنید خانمی که حکم مادر رو داره به شدت مخالف رابطه ی شما هست ،دلتنگ هستید و نگران ،اگر از هم دورهستید به سمتتون برمیگرده ناامیدی براتون افتاده ولی معجزه دارید.

اگر می خواهید فعالیتی را پنهانی و به تنهایی انجام دهید، نیازی نیست درمورد آن حتی با صمیمی ترین دوست تان صحبت کنید. شما نیت خوبی در قلب خود دارید، مطمئن باشید که پایان خوش این کار تغییرات زیادی را در زندگی شما ایجاد می کند. البته شما کمی عجلول هستید و دوست دارید همین فردا نتایج کارهایتان را ببینید.

دوست عزیزم فراموش نکن افرادی مانند شما که قلبی پاک دارند همیشه موفق و پیشتاز هستند. به خداوند متعال اعتماد کنید که اوقات خوب پیش رویتان است به شرط آنکه ایمان شما محکم بماند و هرگز خدا را فراموش نکنید. یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید.

☕️ فال قهوه : میمون ↰ زیرکی – موزیگری _ شیطنت _ جستن از خطر.

فال حافظ تیر ماهی ها:
آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. به ائمه توسل جویید از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش می آید. دل از خدا جدا نکن و امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

سطح انرژی کلی شما: ۵۰ درصد
ستاره شما ۶۵ درجه جنوبی
بهترین روز: ۵، ۶، ۲۵
بدترین روز: ۹، ۱۱

                                                      فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مرداد

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ مرداد ماه
فال متولد مرداد
در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما تاکید شده که شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق زیادی دارید اما ابتدا باید یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. احتمالاً تغییرات اساسی در روابط خود ایجاد خواهید کرد، خصوصاً روابط مربوط به مسائل عاطفی و پول. این ماه زمان خوبی برای پرداخت بدهی و مالیات است.

در اطراف شما شخصی وجود دارد که شما را بهتر از همه درک می کند اما شما نسبت به او بی تفاوت هستید زیرا سرتان نسبت به کارتان گرم است و احساس راحتی و شادی می کنید. بهتر است نگاه دقیق تری به اطراف خود داشته باشید. فرصت ها همیشه منتظر شما نیستند.

یک ماه اینده تعیین کننده است که قراره چه تصمیمی گرفته شود ، در عشق هر دو طرف دچار آشفتگی هستند و ممکنه اطرافیان هم متاسفانه مقصر باشند ،کمی باید روابط خود را سر و سامان دهید و اجازه دخالت به کسی تو رابطه احساسی ندهید.

شکست هایی که در گذشته در زمینه شغلی خورده اید باعث ترس شما شده است و نمی گذارد کار جدیدی را شروع کنید، باید افکار قدیمی خود را دور بریزید و قدرت ریسک داشته باشید. لذت زندگی در لحظه ای است که به وصال حاصل شود و شما به زودی این لحظه را تجربه می کنید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید.

طبق گفته فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما در زندگی گره هایی به وجود می آید که با دست باید آن ها را باز کرد. اگر از کسی بدی دیدی، سعی نکن آن را با بدی جواب بدهی. اگر احساسات ناخوشایندی به سراغت آمده است، حتما دلیلش را جویا شو. یادت باشد هنوز طبیعت، زیبایی های خود را دارد و تو می توانی با کسانی که دوستشان داری آخر هفته ها را به گشت و گذار بروی.

تنها چیزی که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید کمی تلاش است. با عزم و تلاشی که خداوند در وجود شما قرار داده است می توانید بهترین زندگی را برای خود بسازید بنابراین در برابر غم و اندوه پایدار باشید. وقت آن رسیده است که در زندگی خود تغییری ایجاد کنید و واقع بین تر و راستگو باشید.

☕️ فال قهوه: عقرب ↰ جدائی – هرج و مرج – حسادت – رنج و زحمت و تحمل خسارت.

فال حافظ مردادی:
کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

سطح انرژی کلی شما: ۱۰۶ درصد
ستاره شما ۸۵ درجه جنوبی
بهترین روز: ۹، ۱۱، ۳۰
بدترین روز: ۵، ۱۷

                                                             فال این ماه متولدین شهریورد

 فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰شهریور ماه
فال متولد شهریور
توانایی شما برای رها کردن احساسات پیچیده و صحبت در مورد خودتان هدیه ای واقعی است. اما این توانایی بعضی اوقات می تواند به ضرر شما باشد. زمان کافی برای پیگیری همه مسیرهای عاطفی وجود ندارد. شخصی منتظر شماست که بسیار نگران است اما شما از او بی خبر هستید.

در این ماه خیلی حواستان را جمع کنید چون روی خط شانس هستید، مواظب فرصت ها باشید تا آنها را از دست ندهید. اگر به فکر به دست آوردن گوی سبقت از دیگران هستید، تا به طرح‌ها و فکرهای خلاقانه برسید و آنها را عملی کنید، عجولانه عمل نکنید بلکه درست فکر کنید. کمک کردن حال شما را خوب می کند و باعث می شود بهتر فکر کنید پس به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید، او که باید نیز همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.

طبق فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ در این ماه برای رفع نگرانی ها خود را سرگرم تفریح کنید. در روزهای ۲۰ یا ۲۴ ماه ، خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد. اگر به دنبال تغییر هستید بهتر است خیلی سریع و رک و پوست کنده با اطرافیانتان صحبت کنید و هر مشکلی را که پیش آمده حل کنید. اگر این کار را نکنید افراد حسودی که در بین شما هستند از فرصت استفاده کرده و با دروغ های خود شما را خراب می کنند

در فال ماه آبان شما بیان شده است که حس می کنید دیگران آن طور که باید شما را حمایت نمی کنند اما خیالتان راحت باشد خیلی زود و ناگهانی به همه اهدافتان می رسید. به طور کلی این ماه از لحاظ مادی برای شما ماه خوبی خواهد بود. بین شما و یکی از صمیمی ترین دوستانتان بحث پیش آمده است ولی در روزهای آخر ماه آشتی می کنید و بیرون به صورت تصادفی دیدار می کنید.

☕️ فال قهوه : توپ ↰ با ورزش کردن می توانید از بیماری خلاصی یابید – به زندگی بدون ثبات اشاره می کند – به معنی تغییرات مداوم است.

فال حافظ شهریور ماهی ها:
حیف از توست که با حیله و ریا بخواهی زندگی کنی. ذات تو مثل یک سجاده پاک و بی ریاست. مراقب شیطان باش. روزی می رسد که قدرتان را بدانند هم اکنون نیز همراهی دارید که قدرتان را می داند. ریا و تزویر نکن. با حکم خداوند نجنگ تا راه های موفقیت در مقابل دیدگانت روشن شود.

سطح انرژی کلی شما: ۷۸ درصد
ستاره شما ۴۶ درجه شمالی
بهترین روز: ۲۲، ۱۰، ۵
بدترین روز: ۲۱، ۲۷

                                                         فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ مهر ماه
فال متولد مهر
در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تان آمده است هر چه زودتر باید چشمتان را بر کوته بینی و سطحی نگری ببندید و بیش از گذشته به واقعیت ها توجه کنید. شما از سال گذشته نذر کرده اید که بهتر است هر چه سریعتر به آن عمل کنید. در مواجه با مشکلات سعی کنید آن ها را با ذهن باز و کمک دیگران حل کنید. عده ای سعی دارد شما را اذیت کنند در صورت خلاص شدن از دست این نقاط منفی زندگی بسیار بهتری خواهید داشت.

همسرتان شما را خیلی دوست دارد اما به این دلیل که زیاد او را تحت فشار قرار می دهید کمی از دست شما دلخور است، سعی کنید با یک هدیه این کدورت ها را از بین ببرید و بیشتر به او توجه ای داشته باشید که صحیح باشد و اذیتش نکند. بعضی مواقع انتظار دارید که دیگران در زندگیتان همان نقشی را داشته باشند که شما برایشان تعیین می کنید، متأسفانه این روش شما را به جایی نخواهد رساند و با واکنش های منفی روبرو خواهید شد.

در آخر این را بدانید که در جمع دوستان از احترام برخوردار هستید. حرفی نزنید که همه را مات و مبهوت کند. اندیشه و نیت تان بسیار خوب و نیک است اما باید توجه داشته باشید که با دوستان ناباب نشست و برخاست نکنید تا آن آرزوهای مهم تحقق بیابد. ظاهر چیزی نظرتان را جلب می کند. حتما در موردش بیشتر تحقیق کنید.

متأسفانه ماه قبل، ماه خوبی نداشتی و همین باعث شده که کمی از خودت دور شوی. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات یک شکست آشکار موجب تغییرات مثبت و پایدار خوبی برای شما می شود. در این ماه نیز به دلیل شیوع ویروس جدید ممکن است از نظر سلامتی، وضعیت برای شما خیلی خوب پیش نرود پس بهتر است معاینات معمول را به موقع انجام دهید و به پزشک خود مراجعه کنید.

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ می گوید که لازم نیست همه دوستان و آشنایان خود را راضی نگه دارید. اگر در شرایطی هستید که تحت کنترل شما نیست ، وحشت نکنید و سعی کنید با کمک منطق و عقل خود شرایط را کنترل کنید. این بهترین سلاح برای بهبود اوضاع است. اگر مدت زیادی است که از یک دوست صمیمی خبری ندارید ، سعی کنید امروز با او تماس بگیرید و حال او را جویا شوید.

☕️ فال قهوه : آفتابه ↰ راستی و استواری و پایداری و عمر طولانی کردن و یا خدمتگزاری گروهی را کردن.

فال حافظ مهر ماهی ها:
کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد.خداوند را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو دریغ نکند. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

جادوی جذب ثروت با شمع تراپی | جذب ثروت و پول

سطح انرژی کلی شما: ۱۰۰ درصد
ستاره شما ۷۵ درجه شمالی
بهترین روز: ۱۶، ۱۱، ۲
بدترین روز: ۲۵، ۳۰

                                                         فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین آبان

  فال ماهانه آبان 1400 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ آبان ماه
فال متولد آبان
بر اساس فال ماهانه آبان سال ۱۴۰۰ باید مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرید. فرصت خوبی دارید تا موفق شوید. تا می توانید دانش و مهارت های جدید فرا بگیرید. مطمئن باشید به هر اندازه که برای فراگیری مهارت های جدید تلاش می کنید،‌ به همان اندازه در زندگی از اطرفیان جلوتر قرار خواهید گرفت. اگر بتوانید حس تنبلی خود را کنار بزارید و با‌ آن بجنگید خیلی از گذشته خود جلو می افتید.

شما آدم قضاوتی هستید و سریعا همه را قضاوت می کنید، این اخلاق شما ممکن است در این ماه دردسرهای زیای برایت پیش بیاورد و مجبور دائما از دیگران معذرت خواهی کنی. در واقع فال این ماه شما سعی دارد بگوید که بدون فکر کار انجام ندهی و قبل از هر کار و تصمیمی اول به خوبی فکر کنی.

فال این ماه شما در زمینه عاطفی می گوید که در یک رابطه دو نفره هر دو طرف باید راضی و خوشحال باشند، شما این روزها خوشحال نیستید، موقعیت و خواسته هایتان را دوباره بررسی و نگاه کنید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. شادی حق شماست کوتاه نیایید. در مورد موضوعی احساسی حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید، شوخی و سرسری گرفتن این موضوع عواقب خوبی برایتان ندارد.

ذهن شما با ورزش خیلی فعال می شود و ایده های جذابی به ذهنتان می رسد. هدف های خیلی بزرگ و پرارزشی داری که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل می پوشانی و خوشحال می شوی. در بعضی از روزهای ماه همش درگیر خاطرات گذشته می شی حسرت آن را می خوری، بهتر است با انجام کارهای مختلف از جمله ثبت نام در کلاس های هنری یا کلاس های زبان خارجی دست از این کار بردارید.

غالباً سخنان دیگران تأثیر زیادی بر شما می گذارد ، این مشکل باعث شده است که نتوانید تصمیم درستی بگیرید و از این شاخه به آن شعبه بپرید. راه حل این مشکل این است که ذهن خود را در برابر سخنان دیگران قرنطینه کنید و به اعتقادات خود ایمان داشته باشید. اگر به مدت یک سال به این مسئله پایبند باشید ، نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.

☕️ فال قهوه : حوض ↰ علم و دانش, از علم و دانش زیاد بهره مند شدن – علم تان افزونی میابد.

فال حافظ آبانی:

در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن دشمن شکست می خورد و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

شمع تراپی جادوی دفع رقیب و جذب معشوق

سطح انرژی کلی شما: ۹۵ درصد
ستاره شما ۷۵ درجه جنوبی
بهترین روز: ۲۵، ۱۶، ۱۰
بدترین روز: ۳۰، ۶

                                                                فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماه
فال متولد آذر
بر اساس فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تان خوشبختانه یکی از افراد خانواده صاحب فرزند می شود حتما نام این فرزند را شما انتخاب کنید. مدتهاست که به هیچ وجه نمی توانید به خود برسید. اول ماه زمان مناسبی است تا خود را با چند لباس شیک و آراسته کنید. اگر منتظر هستید کسی بیاید و نیازهای شما را برآورده کند، سخت در اشتباهید و باید مدت ها منتظر بمانید.

از طریق دوستان خود با یک آدم مهم آشنا می شوی که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.  اگر به تازگی شخصی وارد زندگی تان شده است اما شما انتظار شخص گذشته تان را می کشید بهتر است آن را فراموش کنید، چون این شخص جدید برای شما و زندگی تان خیلی بهتر است و می توانید باهم رابطه محکم و خوبی داشته باشید.

روند وام درخواستی شما از بانک به زودی در هفته های اول ماه تکمیل می شود و پول را دریافت خواهید کرد. اگر می توانید مقداری از این پول را صرف تفریح کنید و بقیه را برای سرمایه گذاری در ذهن خود داشته باشید. بهتر است با خانواده خود سفر کنید زیرا مدت طولانی است که کار می کنید و توجه زیادی به زندگی شخصی خود ندارید.

در ادامه فال ماهانه آبان شما آمده است که بر سر دو راهی مانده‌اید. باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه ممکن است بر زندگی دیگران نیز تأثیر بگذارد. اگر فکر شده و با مشورت تصمیم بگیرید، موفق خواهید بود. برای سلامت ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافی به يك اندازه نيازمندی. از كارها يا افرادی كه تو را دچار استرس می‌كنند نیز دوری كن.

در بحث های کاری بحث های احساسی همیشه مانع تفکر منطقی شما می شود. عجله دارید و عجولانه تصمیم می گیرید. در پایان این ماه ، چیزی واقعاً شما را شگفت زده می کند. در این ماه امکان دارد شخصی که فکرش را هم نمی کردید از شما درخواست کمک کنند ، او را ناامید نکنید و سعی کنید در زندگی خیلی مغرور نشوید زیرا این غرور و تکبر شما را با دردسرهای زیادی روبرو خواهد کرد و به شما اجازه نمی دهد به بسیاری از موارد و خواسته های خود برسید. در یک کلام از شما درخواستی شده آن را بی جواب نگذارید، اگر سهل انگاری بکنید خودتان پشیمان خواهید شد.

☕️ فال قهوه : سنجاب ↰ جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا _ زرنگی.

فال حافظ آذر ماهی:
بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. از فرصتی که داری استفاده کن وگرنه کسی دیگر از این فرصت سود می برد.

خرید کارت تاروت رایدر وایت لنورماند اوراکل در تهران

سطح انرژی کلی شما: ۶۵ درصد
ستاره شما ۷۲ درجه شمالی
بهترین روز: ۶، ۱۵، ۲۴
بدترین روز: ۹، ۳۰

                                                             فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهیانه متولدین دی
فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ دی ماه

فال متولد دیدر فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که اگر قصد خرید یک خانه جدید دارید این ماه فرصت خوبی برای این کار است اما شما نباید زیاد عجله کنید و باید کل ماه را صرف گشتن و انتخاب بهترین خانه برای خرید کنید. یک شخص با تجربه تمام اسرار کاریش را با شما درمیان می گذارد. این ملاقات به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید.

اگر صاحب بچه هستید، این ماه خیلی مواظب آنها باشید. زیرا ممکن است با دوستی ناباب دوست شوند که آینده آن ها را به خطر بیندازد. جلوگیری از همین مسائل کوچک در آینده می تواند بسیار کمک کننده باشد. مهربانی زیاد را کنار بگذارید و افرادی را در زندگی خود نگه دارید که برای شما ارزش بیشتری قائل هستند. حتماً نسبت به کار خود تعهد داشته باشید.

طبق فال این ماه آبان ما شما به کسی عشق علاقه فراوانی دارید اما ممکن است این احساس یک طرفه باشد و این فرد فقط برای گذراندن وقت با شما باشد بهتر است هر چه سریع‌تر این رابطه را برای خود مشخص کنید و بیشتر از این وابسته این فرد نشوید. درست وقتی که فکر می کنید حساب همه چیز را کرده اید و مو لای درز نقشه هایتان نمی رود و همه کارها دارند طبق برنامه ریزی شما پیش می روند پای عشق به میان خواهد آمد و همه برنامه هایتان را به هم ریخته و نقشه هایتان را نقش بر آب خواهد کرد.

طبق گفته فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تلاش کنید کمی رازدارتر باشید تا بتوانید مورد اعتماد اطرافیان قرار بگیرید. در درون شما یک رهبر وجود دارد که تا زمانی که به خود اعتبار دهید می توانید به آن برسید. مشاجرات احساسی همیشه تفکر منطقی شما را مسدود می کند و باعث می شود از این شاخه به آن شاخه بپرید. مدتی است به تغییر محیط زندگی خود فکر کرده اید، اگرچه دشوار است اما شما این کار را خواهید کرد.

اجازه ندهید کینه نسبت به برخی از افراد در شما ریشه بدواند زیرا چنین موضوعاتی چنان عمیق می شوند که بر زندگی، کار و روابط اجتماعی تأثیر منفی می گذارند. یک سو تفاهم وجود دارد که ممکن است باعث شود شما با شخصی قوی تر از خودتان بحث کنید، مراقب باشید. به طور کلی در طول این ماه به جای اینکه بخواهید به خود حق بدهید و مدام به دنبال تأیید خود باشید آرام باشید و از درگیر شدن در جنگ کلمات خودداری کنید.

☕️ فال قهوه :‌ صورت انسان ↰ فال خوب – ازدواج.

فال حافظ متولدین دی:
آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است.

سطح انرژی کلی شما: ۸۰ درصد
ستاره شما ۱۰۰ درجه شرقی
بهترین روز: ۵، ۱۲، ۱۷
بدترین روز: ۱۰، ۲۳

                                                            فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت۱۴۰۰ بهمن ماه
فال متولد بهمن
طبق فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما، درست است که کمی به دوستان خود حسادت می کنید اما این را بدانید که با حسادت جایی در قلب دیگران ندارید. اگر زیاد حوصله ندارید یک سفر کوتاه را امتحان کنید. سفر می تواند تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. بدون اینکه متوجه شوید استرس زیادی به جسم و روح خود وارد کرده اید و به این سفر بسیار نیاز دارید. اگر موضوعی خاص در ذهنت داری که مربوط به کودکی شما می باشد، در این ماه دیگر وقتشه که به یک روانشناس مراجعه کنی زیرا این موضوع ممکن به یک وسواس فکری برای شما تبدیل شود.

اگر ولخرجی و خوشگذرانی بیش از حد را کنار نزاری در آینده نزدیک خیلی آسیب می بینی. دوستانی داری که باعث می شوند شما از هدفتان دور شوید، با آن ها قطع رابطه کنید و آدمی که در ذهنتان دوست دارید باشید را در مرور زمان بسازید. به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید.

در زمینه کاری فکر های جدیدی به سرتان راه می یابد، در یک پروژه کاری موفق تر عمل خواهید کرد. یکی از دوستان نزدیکتان با طمع رسیدن به چیزی به شما نزدیک شده بهتره خیلی زود او را بشناسید و ازش دوری کنید. ممکن است روابطتان با این شخص به هم بخورد اما نگران نباشید قهر تبدیل به آشتی می شود، اما باید یادتان باشد لازم است هر دو تغییر رویه بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری داشته باشد.

خیلی زود یک موفقیت بزرگ مالی در زندگی شما اتفاق بیفتد ، اما تا آن زمان شما باید به همان اندازه پول خرج کنید. داشتن استرس و ناامیدی در این دوره فقط شرایط را برای شما پیچیده می کند و هیچ کمکی به شما نمی کند. اطمینان حاصل کنید که خیلی زود به آرزوهای خود می رسید.

یک پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا وسوسه انگیز باشد، اما بهتر است جنبه های دیگری را علاوه بر مالی در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید. اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت و همین امر به زودی باعث دعوا بین شما خواهد شد و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند. حتما سعی کنید در رفتار خود تجدید نظر کنید سپس خواهید دید که خیلی بیشتر از قبل احساس پر انرژی بودن و داشتن حس خوب می کنید.

☕️ فال قهوه : دست در دست بودن یک زن و مرد ↰ ازدواج – مشارکت.

فال حافظ متولدین بهمن:
در گذر عمر غافل مانده اید اگر می خواهید به قله های موفقیت صعود کنید از تجربه ی پیران استفاده کنید. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند.

سطح انرژی کلی شما: ۸۵ درصد
ستاره شما ۸۷ درجه شمالی
بهترین روز: ۸،۶، ۲۰
بدترین روز: ۱۵، ۱۹

                                                          فال ماهانه آبان متولدین اسفند

فال ماهانه آبان متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۰ اسفند ماه
فال متولد اسفند
در فال این ماه شما آمده است که ماه گذشته به دلیل مشکلات مالی مجبور شدید از دوست خود پول قرض بگیرید اما تا به امروز قادر به بازپرداخت آن نبودید، نگران نباشید می توانید وام خود را در اواسط ماه بازپرداخت کنید. سعی کنید در ماه های آینده مقداری پس انداز کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. اگر به این موضوع شک دارید کافیست کمی صبر کنید و ببینید که چطور بخاطر یک موضوع کوچک یك اتفاق جدی پیش می آید و همه دور و بری هایتان غیبشان می زند.

اگر مجرد هستی در اواسط ماه فردی از نزدیکان شما به شما پیشنهاد ازدواج می دهد، در نگاه اول شما زیاد از این پیشنهاد خوشحال نمی شوید اما زیاد عجولانه تصمیم نگیرید و از پدر و مادرتان برای انتخاب درست کمک بخواهید. بهتر است زودتر تصمیم خود را بگیری چون در روزهای آخر ماه کمی تمرکز ذهنیت به هم می خوره.

در این ماه، کارهایی انجام دهید که به شما کمک می کند تا به ذات خود برسید ، مانند دعا ، قدم زدن در طبیعت یا گوش دادن به موسیقی الهام بخش. به زودی وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد. افراد اطراف شما صداقت شما را تحسین خواهند کرد حتی اگر به آنها آسیب برساند. برای انتخاب مقصد بهتر است ساده ترین راه را انتخاب کنید. در زمینه های مختلف پیشرفت خواهید کرد ، پس نگران آینده خود نباشید.

از سوی یکی از دوستان نزدیک شما اشتباهی رخ می دهد که موجب آزار و رنجش تان می شود، بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد. آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید.

مدت ها بود که قصد داشتید به یکی از عزیزانتان هدیه خوبی بدهید اما به دلیل مشغله زیاد آن را به تعویق انداختید، این ماه می توانید او را سوپرایز کنید. شما در حال حاضر نمی تونید به اندازه ای كه دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید پس زیاد به آن دل نبندید. اگر تو زندگی خیلی فراز و نشیب‌ داری و فکر می کنی نسبت به بقیه مشکلات بیشتری داری باید بگویم که اصلا اینطور نیست، اینقدر به خودت سخت نگیر چون هر چقدر حساس تر باشی رسیدن به موفقیت دشوار تر می شود.

☕️ فال قهوه : مربع ↰ میراث و سود را توضیح می دهد – خانه تازه – سعادت _ بشارت و شادی _ شور عشق.

فال حافظ اسفندی ها:
اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست شما خودت فرصت ها را از دست داده ای. خودتان را لایق چیزهایی می دانید که باقی است نه از بین رفتنی. همیشه در این فکرید که چرا از بعضی کارها غافل مانده اید. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

آموزش فال تاروت از صفر تا صد (مقدماتی و پیشرفته)

معلم کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *