تعبير خواب شب بو

تعبير خواب
شب بو
تعبير خواب به روايت منوچهر مطيعي تهراني
شب بو زني است لاغر اندام و زيبا و نيک مختصر و خوش سخن و خوش نيت که به هنگام سختي و تنگي به کمک و ياري شما مي شتابد ولي خيلي زود شما را ترک مي کند و مي رود. شما به صفا و پاکدامني او مي توانيد اعتماد داشته باشيد ولي به وفا و استقامت او نبايد مطمئن شويد. براي زنان نيز شب بو باز هم همان زن است که البته هوو و رقيب نيست. حتي مي تواند خواهرشان باشد. اگر در خواب گل شب بو يا ساقه و نهال شب بو داشته باشيد نشان آن است که چنان زني به وقت سختي از شما دل جويي مي کند ليکن خيلي زود مي رود و شما را تنها مي گذارد شايد قبل از اين که مشکل شما کاملا مرتفع شده باشد.تعبير خواب شب بو

از میان معبران بزرگ مطیعی تهرانی به تعبیر خواب شب بو پرداخته است .او معتقد است شب بو در خواب زنی لاغر و زیباست که به کمک شما می آید . شب بو در خواب زن هم همین تعبیر را دارد ولی بودن این زن دوامی در زندگی تان ندارد . با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب شب بو از نظر معبران
تعبیر خواب شب بو به روایت منوچهر مطیعی تهرانی تعبير خواب شب بو

شب بو زنی است لاغر اندام و زیبا و نیک مختصر و خوش سخن و خوش نیت که به هنگام سختی و تنگیبه کمک و یاری شما می شتابد ولی خیلی زود شما را ترک می کند و می رود. شما به صفا و پاکدامنیاو می توانید اعتماد داشته باشید

تعبیر دیدن شب بو در خواب
ولی به وفا و استقامت او نباید مطمئن شوید. برای زنان نیز شب بو باز هم همان زن است که البته هوو و رقیب نیست.حتی می تواند خواهرشان باشد.

تعبیر گل شب بو داشتن در خواب
اگر در خواب گل شب بو یا ساقه و نهال شب بو داشته باشید

نشان آن است که چنان زنی به وقت سختی از شما دل جویی می کند لیکن خیلی زود می رود و شما راتنها می گذارد شاید قبل از این که مشکل شما کاملا مرتفع شده باشد.

بیشتر بدانید معرفی گل شب بو

گل شب بو با نام علمی “”گیاهی یک ساله بوده و یک گیاه زینتی بسیار زیباست.بهار بهترین زمان کاشت این گیاه است و در ایام نوروز مورد استقبال قرار می گیرد.

علت نامگذاری این گیاه به نام شب بو، این است که عطر آن از زمان غروب آفتاب و در طول شب شروع می شود.گلهای آن مانند سایر گلهای این خانواده، ۴ گلبرگ به شکل صلیبی دارد و به رنگهای مختلف سفید،صورتی، بنفش و ارغوانی است که ارقام کم پر و پر پر دارد. برگهای آن باریک و نیزه ای شکل است.

گل شب بو از گیاهان پرطرفدار نوروزی است که علاوه بر زیبایی فوق‌العاده گلهایش به علت عطر بینظیرشنیز بسیار مورد توجه است و برای نگهداری در آپارتمان و کاشت در فضای سبز و باغچه‌ها انتخاب میشود.

این گل در هنگام عصر باز شده و فضای شب را عطرآگین می کند و برخی عطر این گلرا به بوی وانیلو یا میخک مشابهت داده اند.

برای بهره بردن از گل شب بو می توان از آن به عنوان آویز و یا ایجاد گلدانی کوچکبر روی تراس و یا با کاشت آندر نزدیک باغچه از آن در شب های تابستان بهره گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما