دیوار بتنی ییش ساخته

دیوار بتنی ییش ساخته

دیوار بتنی ییش ساخته

به جرات می توان گفت که دیوار پیش ساخته بتنی سابقه ای به طول یک قرن دارد. این دیوارها بعد از جنگ جهانی دوم به عرصه ساخت و ساز و صنعت انبوه سازی راه یافتند. چون بعد از جنگ برای سرعت بخشیدن به عمران و آبادانی شهرها و ساختن بناهای مختلف ، نیاز بود که از روش هایی استفاده شود که کمترین هزینه را داشته باشد و در سریع ترین زمان ممکن کارها پیش برود.

کاربرد دیوار بتنی ییش ساخته

دیوار پیش ساخته بتنی امروزه نیز کاربرد گسترده ای دارد. از دیوار پادگان ها گرفته تا باغ ها و کارخانجات مختلف را دیوارهای پیش ساخته بتنی در برگرفته است. اگر بخواهیم پیش ساخته را در صنعت ساخت و ساز معنی کنیم باید بگوییم به معنی این است که به صورت انبوه بخشی یا تمام یک سازه را در کارخانه بسازیم و به صورت یکپارچه این سازه را در محل مورد نظر نصب و اجرا نماییم.

دیوار بتنی پیش ساخته

دیوار بتنی ییش ساخته

استفاده از دیوار پیش ساخته بتنی در اکثر کشورهای جهان حتی کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع استفاده از مصالح پیش ساخته یک راه موثر در افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به روند انبوه سازی و ساخت و ساز به شمار می رود.

البته باید بگوییم که این دیوارها به صورت دیوارهای گچی و پلی استایرنی نیز موجود هستند. اما موضوع مطلب ما در خصوص استفاده از دیوار بتنی می باشد. نکته مهمی که وجود دارد، قیمت دیوار پیش ساخته بتنی نسبت به بسیاری دیگر از روش های احداث دیوار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

این نوع از دیوارها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. به دلیل مصالحی که در آن به کار برده شده است و به نوعی میلگردها و میله های فولادی که در داخل دیوار وجود دارند سبب می شوند که این دیوارها استحکام بالایی داشته باشند و بتوانند در برابر زلزله ، طوفان ، سیل و … دوام بیاورند. این نوع دیوارها همچنین می تواند در سایزها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید شود. از ویژگی جالب این دیوارها این است که می توان آن را در طرح های مختلف سفارش داد و همچنین سفارش حک کردن آرم شرکت یا سازمان و … را بر روی آن داد. این دیوارها به دو صورت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم و نو قابل خریداری می باشند.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ، به طور مستقیم وابسته به قیمت مصالح و مواد تشکیل دهنده این نوع دیوارها است. اگر قیمت میلگرد ، ماسه ، شن ، سیمان و … در بازار تغییر کند؛ مطمئناً قیمت دیوار بتنی پیش ساخته نیز تغییر خواهد کرد. به طور معمول قیمت این مصالح، به صورت قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی ارائه می گردد. از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتونی ، عیار بتون و نوع سیمان مصرفی در ساخت آن می باشد. علاوه بر این قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم نیز با دیوار نو متفاوت است. برای خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان تر ، دیوار بتنی دست دوم پیشنهاد می گردد.

مشخصات فنی دیوار پیش ساخته بتنی

مصالحی که در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی با توجه به انواع آن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به محل نصب دیوار دارد. زیرا در این صورت درصد مواد تشکیل دهنده این نوع از دیوارها با توجه به انتظاری که از این دیوارها دارند و کاربری آنها متفاوت خواهد بود. اما به طور کل می توان مواد و مصالح تشکیل دهنده را به شرح زیر دانست.

آبی که برای ساخت دیوار پیش ساخته بتنی استفاده می شود باید آبی تمیز و صاف باشد. برای مثال نمی توان آب آشامیدنی را برای این کار استفاده کرد. آبی که برای ساخت دیوار به کار برده می شود باید از مواد اسیدی ، بازی و آلی عاری باشد.

– استفاده از میلگرد با مقاومت کششی بالا مانند میلگرد A3

– استفاده از ترکیبات سنگدانه با توجه به استانداردهای ساخت دیوار پیش ساخته . این سنگدانه ها دارای ترکیباتی چون شن نخودی ، شن عدسی و ترکیبات ماسه ای باید باشند.

– برای این که سطح صیقلی و صاف درآید باید از مواد روان کننده که از کیفیت بالایی برخوردار باشند استفاده کرد.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی اصفهان

برای خرید دیوار پیش ساخته بتنی در استان اصفهان و تمامی شهرها با عمران مدرن تماس بگیرید،کمترین قیمت دیوار آماده در اصفهان به همراه هزینه حمل و نصب را از ما بخواهید.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی مازندران

قیمت دیوار بتنی آماده به همراه هزینه حمل و نصب در تمامی شهرهای استان مازندران شامل ساری ، بابل ، آمل ، چالوس ، بوشهر و تهران و …

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی کرمانشاه

دیوار پیش ساخته بتنی آماده و سفارشی در کرمانشاه به همراه خدمات کامل حمل و نصب در کمترین زمان ممکن برای دیوار باغ یا محوطه، کارخانه ، گاوداری، زمین کشاورزی و سایر کاربری ها در کل استان کرمانشاه و سایر شهرها.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی قزوین

جهت خرید دیوار بتنی پیش ساخته در قزوین با قیمت کارخانه و کمترین قیمت حمل و نصب با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی گیلان رشت

انواع دیوار آماده پیش ساخته بتنی در تمامی شهرهای استان گیلان منجمله شهر رشت شامل هزینه حمل و نصب و اجرای کامل در کمترین زمان ممکن با بهینه ترین قیمت.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی یزد

دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در یزد توسط شرکت عمران مدرن تامین شده ، قیمت درب کارخانه به شما ارائه شده و هزینه حمل و نصب نیز به عهده مشتری می باشد.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی قم

ارزانترین قیمت دیوار پیش ساخته بتنی در قم به واسطه تیم عمران مدرن به شما ارائه خواهد شد. هزینه نصب دیوارهای آماده پایین بوده و تنها به بتن مگر نیاز دارد. هزینه حمل از درب کارخانه به محل پروژه شما در استان قم محاسبه خواهد شد.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی لرستان

دیوار بتنی پیش ساخته با قیمت پایین در استان لرستان عرضه می گردد. دیوارهای آماده به صورت خود ایستا و یا با پی و ستون اجرا می شوند. سرعت اجرای دیوار پیش ساخته بالا بوده و به دلیل استحکام بالا بسیار مناسب فضاهای باز و متراژ بالا مانند باغ ها، زمین های کشاورزی، دامداری ها، کارخانجات و … می باشد.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی استان مرکزی

ارائه بهترین قیمت دیوار پیش ساخته بتنی در استان مرکزی به اشخاص حقیقی و حقوقی توسط شرکت عمران مدرن صورت می پذیرد. می توانید از طرح های ساده ، نرده ای و یا طرح های مورد نظر روی دیوار بتنی همراه با نام یا لوگو در کل استان مرکزی سفارش دهید.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی کرج

انجام پروژه های دیوار پیش ساخته در کرج و سایر شهرهای استان البرز، و یا فروش دیوار بدون نصب انجام میگردد. هزینه نصب دیوار آماده با توجه به زمین ممکن است اندکی متفاوت باشد و چیزی در حدود متر مربعی ۶۰ هزارتومان می باشد. مصالح مورد نیاز نصب دیوارها هم تنها بتن مگر است. قیمت دیوار پیش ساخته بتنی درب کارخانه اعلام میگردد و هزینه نصب تا کرج محاسبه می شود.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی اهواز دزفول اندیمشک

دیوار پیش ساخته بتنی در اهواز اندیمشک دزفول و سایر شهرهای استان به صورت توپر و نرده ای با طرح های آماده یا سفارشی ارائه می گردد. قیمت دیوارهای سفارشی کمی بالاتر است و خرید دیوارهای با طرح آماده به صرفه تر می باشد.

قالب دیوار پیش ساخته بتنی

دیوارهای آماده در مدل های از پیش تعیین شده ای ساخته و به بازار ارائه می شوند. اما قابلیت سفارش طرح های دلخواه برای دیوارهای بتنی نیز وجود دارد که برای این منظور باید قالب طراحی و ساخته شود و بسته به خط تولید تعداد مشخصی از قالب ها تولید می شود. سپس خط تولید ران شده و دیوارهای با طرح دلخواه قالب اجرا می شوند. برای سفارش قالب دیوار پیش با عمران مدرن تماس بگیرید.

دیوار بتنی پیش ساخته برای باغ

مصرف عمده دیوارهای پیش ساخته برای باغ های خارج از شهر ، زمین های بزرگ کشاورزی ، کارخانه های بزرگ خارج از شهر ، دامداری و دامپروری ، سوله ها و … می باشد.دیوار پیش ساخته برای باغ بسیار انتخاب خوبی است چرا که سرعت اجرای خیلی بالایی دارد و به شدت هزینه کارگاه و نگهبان را کاهش می دهد. از طرفی هزینه اجرای بالایی هم ندارد و بسته به نوع زمین منطقه ای که باغ در آن قرار دارد کمی بالا و پایین می شود و چیزی در حدود ۶۰ هزارتومان می باشد. هزینه حمل دیوار نیز بسته به فاصله باغ از کارخانه محاسبه می شود.

دیوار پیش ساخته بتنی

دیوار بتنی پیش ساخته
دیوار بتنی پیش ساخته مشهد
دیوار بتنی پیش ساخته شیراز
دیوار بتنی پیش ساخته اصفهان
دیوار بتنی پیش ساخته تهران
ديوار بتني پيش ساخته
دیوار بتنی پیش ساخته کرمانشاه
ديوار بتني پيش ساخته قيمت
دیوار بتنی پیش ساخته دست دوم
دیوار بتنی پیش ساخته اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *