فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 95

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 95

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار کنکوری ارشد دکتری به نقل از ایرنا: مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت و پذیرش در رشته های تحصیلی جدید دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه ها و موسسات آموزشی آزمون سراسری سال 95 از روز یکشنبه 23 آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است.
وی افزود: ثبت نام و انتخاب رشته توسط داوطلبان واجد شرایط در این مرحله در روز چهارشنبه 26 آبان ماه پایان می یابد.
مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون با نمره کل مساوی و یا بیشتر از یک (باتوجه به کارنامه نتایح علمی اولیه) براساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه مذکور دفترچه راهنمای شماره یک، دو و سایر اطلاعیه های منتشره در صورت علاقه مند بودن می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب 50 کد رشته محل اقدام و کد رشته محل های انتخابی را به تربیت اولویت علاقه ثبت کنند.
توکلی اظهار داشت: برای رشته های تحصیلی که پذیرش آنها صرفا براساس سوابق تحصیلی است، متقاضیان اعم از اینکه در آزمون سراسری سال 95 ثبت نام و در جلسه آزمون حاضر بودند و یا افرادی که در این آزمون ثبت نام نکرده اند نیز می توانند شرکت کنند.
وی گفت: افرادی که در آزمون سراسری سال 95 ثبت نام نکرده اند و اما متقاضی ثبت نام در رشته های بدون آزمون دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 95 هستند می توانند با پرداخت 180 هزار ریال فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 95تعداد 13 هزار و 672 نفر پذیرفته می شوند، گفت: تاکنون پنج هزار و 562 نفر در این مرحله ثبت نام کرده اند.

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *