مهلت ثبت نام آزمون سراسری تاساعت24امروز

مهلت ثبت نام آزمون سراسری تاساعت24امروز

مهلت ثبت نام آزمون سراسری تاساعت24امروز

حسین توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال 95 اظهار کرد: به داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری که تاکنون ثبت نام نکرده اند توصیه می شود به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه دفترچه و اطلاعیه منتشره سازمان در صورت واجد شرایط بودن با رعایت ضوابط مربوطه اقدام کنند.
وی ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام نموده اند تا ساعت 24 امروز می توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام کنند.
توکلی گفت: تا ساعت 8 صبح امروز 822 هزار و 268 داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند.
آزمون سراسری سال 96 در روزهای پنجشنبه پانزدهم و جمعه شانزدهم تیر سال 96 در حوزه های امتحانی برگزار خواهد شد.

** داوطلبان کارشناسی ارشد ناپیوسته از اول تا سوم اسفند ماه نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند
توکلی در ادامه افزود: بر اساس برنامه زمان اعلام شده از ساعت 15امروز یکشنبه اول اسفند تا سوم اسفند همه داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته 95 و بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صورت تمایل می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه اطلاعات ثبت نامی خود نسبت به ویرایش اقدام کنند.
وی تصریح کرد: داوطلبانی که نسبت به ثبت نام برای کارشناسی ارشد آزمون ناپیوسته اقدام نکرده اند نیز می توانند در این مهلت از اول تا 3 اسفند ماه 95 به سایت سازمان آموزش کشور مراجعه و با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های منتشره در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *