نتایج آزمون ارشد پیام نور

اعلام نتایج آزمون ارشد پیام نور
حسین توکلی روز سه شنبه اظهار کرد: براساس برنامه پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد 13 هزار و 174 پذیرفته شده نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور (نوبت هفدهم) ساعت 20 امشب (سه‌شنبه دهم اسفندماه 95) روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد 13 هزار و 174 پذیرفته‌شده نهایی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تعداد 6 هزار و 23 نفر زن و مابقی مرد هستند.
توکلی گفت : کلیه پذیرفته‌شدگان ضرورت دارد با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنان روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد، ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی دانشگاه پیام نور با کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک اعلام شده مربوط به هر یک از کدرشته‌محل‌ها در زمان مقرر برای ثبت‌نام اقدام کنند.

نتایج آزمون ارشد پیام نور
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 54 هزار و 866 داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد 26 هزار و 262 نفر زن و مابقی مرد هستند.
به گفته وی، این آزمون برای تعداد 54 هزار و 866 داوطلب در پنج گروه آموزشی صبح روز جمعه 15 بهمن‌ماه 95 در 82 شهرستان مختلف کشور برگزار شد. از تعداد داوطلبان شرکت‌کننده تعداد 39 هزار و 62 داوطلب در جلسه آزمون حضور داشتند و تعداد 15 هزار و 804 نفر نیز غایب بودند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: از تعداد 39 هزار و 62 داوطلب حاضر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 19 هزار و 184 نفر زن و مابقی مرد بودند.

 

 

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *