حذفیات پذیرش جدید علمی کاربردی اعلام شد/مهلت ثبت نام تا ۱۵فروردین

به گزارش خبرنگار مهر، این کدرشته محل‌ها از دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی و دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در نیمسال دوم سال ‌تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ حذف شده اند.

دفترچه‌های راهنمای دوره‌ کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی و دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در نیمسال دوم سال ‌تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ منتشر شده و متقاضیان پذیرش در این مرحله می توانند با اطلاع از تغییرات دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه جامع علمی – کاربردی پذیرش کدرشته محل‌های مندرج در جدول زیر از رشته‌های تحصیلی پذیرش کننده حذف شده و پذیرش دانشجو در این کدرشته محل‌ها انجام نخواهد شد.

داوطلبان برای ثبت‌نام در این کدرشته محل‌ها به مراکز آموزشی یاد شده مراجعه نکنند.

ثبت نام برای پذیرش در کدرشته محل های دوره های کاردانی و کارشناسی نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم از سه شنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۵ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۶ ادامه دارد. داوطلبان می توانند با مراجعه به مراکز دانشگاه علمی کاربردی در این دوره ها ثبت نام کنند.

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *