خانک ای ار

حمایت شرکت شهرک های صنعتی البرز از فعالیت های پژوهشی

حمایت شرکت شهرک های صنعتی البرز از فعالیت های پژوهشی

جهانگیر شاهمرادی روز چهارشنبه درگفت وگو باخبرنگارایرنا افزود: امروزه استفاده از تکنولوژی روز در افزایش تولید ملی، کاهش هزینه ها و توسعه صادرات بسیار حائز اهمیت بوده که شرکت شهرک های صنعتی به صورت ویژه این موضوع را دنبال می کند.
وی اضافه کرد: این حمایت علمی این مجموعه در اجرای فعالیت ها و پژوهش های دانشگاهی و فعالیت شرکت های دانش بنیان در عرصه صنعت است .
شاهمرادی درخصوص ارائه کمک های مالی از پایان نامه های دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری گفت: به منظور ایجاد ارتباط بنیادین و هدفمند بین صنعت و دانشگاه و استفاده از نتایج تحقیقات دانشگاهی توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، طی یک سال گذشته از ۲ موضوع مختلف پایان نامه ای در بخش صنعت حمایت شده است.
وی خاطرنشان کرد: استفاده از تکنولوژی روز در افزایش تولید ملی، کاهش هزینه ها و توسعه صادرات در اجرای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فعالیت ۱۴ شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان بسیار حایز اهمیت است و فعالیت این شرکت ها مورد تأیید کمیته صلاحیت دانش بنیان قرار گرفته است.
شاهمرادی افزود: درسال گذشته ۳۱۵ دوره آموزشی با هدف افزایش سطح دانش و مهارت مدیران، کارشناسان و کارگران و فعالان صنعتی در البرز برگزار شده و بیش از ۶ هزارو ۲۳۸ نفر از خدمات آموزشی شرکت شهرک های صنعتی گیلان بهره مند شده اند.
وی گفت: تورهای صنعتی به منظور ارتقاء دانش و مهارت نیروی انسانی با دستاوردها و آشنایی با نحوه فعالیت واحدهای صنعتی سایر استان ها برگزار شده است.

کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *