دانشگاه آزاد به دانشجویان مناطق محروم تخفیف شهریه می دهد

جزئیات افزایش ۱۰درصد شهریه دانشگاه آزاد برای سال96

دانشگاه آزاد به دانشجویان مناطق محروم تخفیف شهریه می دهد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، نشست صمیمی تعدادی از دبیران تشکل های دانشجویی واحدهای آموزشی سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست جدید دفتر تشکل های سیاسی- اسلامی عصر امروز برگزار شد.

علی محمد نوریان در این مراسم گفت: همه شما عزیزان فارغ از هرگونه گرایش سیاسی فرزندان من هستید که شنیدن نظرات و پیشنهادات شما را وظیفه خود می دانم و در راستای تحقق حرفهای منطقی شما گام بر می دارم.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت آینده دانشگاه آزاد اسلامی به جوانان و دانشجویانامروز سپرده می شود، تاکید کرد: اولویت اول شما جوانان، تهذیب نفس و ارتقا سطح علم و دانش است، چراکه کشور همیشه به مدیران باسواد و کاردان که با اخلاص و برای رضای خدا کار می کنند، نیازمند است.

سرپرست دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه از این پس به مناطق محروم، امکانات و تسهیلات ویژه اختصاص می دهد، عنوان کرد: به جوانان دانشجو در مناطق محروم تخفیف شهریه داده خواهد شد و استعدادهای درخشان کشور در مناطق محروم از امتیازات ویژه و قابل توجه ای نظیر بورسیه کردن برخوردار خواهند شد.

نوریان اظهار داشت: تمامی نخبگان در سطح کشور نیز در حد ظرفیت مورد نیاز پس از شناسایی در دانشگاه آزاد اسلامی جذب و بورسیه می شوند.

طرح ارزیابی اساتید و مدیران دانشگاه آزاد اجرایی می شود

وی درخصوص شایسته سالاری و انتخاب مدیران شایسته در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به زودی طرح «ارزشیابی اعضای هیات علمی و مدیران آینده» که در زمان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به تصویب هیات موسس رسیده است، اجرایی می شود که تمامی پستهای کلیدی دانشگاه به افرادی اختصاص می یابد که در این ارزشیابی حائز بیشترین امتیاز و درجه باشند.

سرپرست دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه من همیشه برای دانشجویان وقت دارم و بیشترین اهمیت را برای نظرات آنها قائل هستم، گفت: شما می توانید حضوری و غیرحضوری با من ارتباط داشته باشید و من تک تک ایمیل های دریافتی را مطالعه و بررسی می کنم.

در ابتدای این نشست جمعی از دبیران تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور به ارائه مطالباتی چون افزایش بودجه تشکل ها، لحاظ کردن شایسته سالاری و بومی گزینی در انتخاب مدیران، جذب و بکارگیری فرهیختگان و نخبگان در بخش های مختلف اداری، حمایت از نخبگان اهل سنت و سفر به استان سیستان و بلوچستان به منظور بازدید از واحدهای این استان پرداختند.

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *