فرهادرهبر:تعامل کامل وزارت علوم و مجلس برای حل مشکل رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد

فرهادرهبر:تعامل کامل وزارت علوم و مجلس برای حل مشکل رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد

به گزارش ایسنا، دویست و هفدهمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر فرهاد رهبر، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضا، صبح امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

دکتر فرهاد رهبر، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به ضرورت تشکیل یک ستاد چابک و ناظر در دانشگاه گفت: برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه است، اما این به معنای متمرکز عمل کردن نیست و در هر جایی که لازم است، تفویض اختیار صورت می‌گیرد؛ اما این تفویض اختیار سازمان‌یافته، هدفمند و با نظارت همراه است.

دکتر رهبر با تاکید بر انجام تصمیم‌گیری‌ها بر اساس مشورت و خرد جمعی، گفت: تمام تصمیم‌گیری‌ها در سازمان مرکزی با مشورت واحدها صورت گرفته و در تنظیم و ابلاغ بخشنامه‌ها، با توجه به نظرات، پیشنهادات و دیدگاه‌های صاحبنظران و کارشناسان، چالش‌ها و مشکلات واحدها و مراکز آموزشی در نظر گرفته می‌شود.

وی درخصوص مجوز رشته‌محل‌های مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: برای اخذ مجوز در تعامل کامل با نهادهای مرتبط مثل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجلس شورای اسلامی هستیم.

دکتر رهبر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری تعطیلات تابستانی دانشگاه گفت: زمان‌بندی اجرای تعطیلات تابستانی که به مدت دو هفته خواهد بود، با ابلاغ معاونت اداری و مالی دانشگاه به واحدها و مراکز دانشگاهی واگذار خواهد شد تا متناسب با شرایط واحدهای دانشگاهی اجرا شود، چرا که بعضی از واحدها مجری برگزاری دوره‌های تابستانی و مصاحبه‌های دکتری هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بتواند با تلاش و کوشش همه اعضا و همچنین وفاق و همدلی به اهداف خود دست یابد.

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *