آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دستیاری فوق تخصصی از امروز

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا از آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری فوق تخصصی خبرداد و گفت: شرکت کنندگان سی و چهارمین آزمون دستیار فوق تخصصی که موفق به کسب نمره قبولی نشده اند می توانند از امروز ۲۱ تا ۲۴ آذرماه در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون شرکت کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

دکتر پور کاظمی اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت سی و چهارمین آزمون دستیار فوق تخصصی ۴۰۰ نفر است که این ظرفیت ها تنها به مناطق محروم تعلق دارد و فقط  برخی رشته‌ها در صورت وجود ظرفیت مازاد دانشجویان آزاد را نیز پذیرش خواهند کرد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: توصیه می شود داوطلبان با مطالعه شرایط دفترچه و دارا بودن شرایط مناطق محروم نسبت به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

وی ادامه داد: اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب کنند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. ‌

گفتنی است، مرحله کتبی سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پنجشنبه ۱۴ بهمن و مرحله شفاهی این آزمون ۱۷ و ۱۸ بهمن ۹۵ به صورت شفاهی برگزار شد.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما