ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی فرزندان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی فرزندان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

Image result for ‫حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی‬‎

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی ، گفت: هدف از این بخشنامه، اجرای صحیح قوانین و مقررات موجود درخصوص اعضای هیات علمی و کارکنان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی است و برای اجرایی شدن کامل قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نشست‌های متعددی با حوزه‌های مختلف آموزش و اداری و مالی دانشگاه صورت گرفته است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه سعی شده تمامی حمایت‌های لازم برای اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر در دانشگاه صورت گیرد، گفت: درخصوص بکارگیری اساتید بازنشسته ایثارگر آیین نامه‌ای مطابق قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران طراحی شده که در آینده نزدیک به همه واحد‌ها ابلاغ می‌شود.

وی افزود: اخیرا جهت حمایت از اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر با همکاری اداره کل امور مالی سازمان مرکزی دانشگاه، بخشنامه‌ای با عنوان معافیت مالیاتی برای فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان بالای ۱۲ ماه حضور در جبهه تهیه و ابلاغ شده و موضوع بیمه ۷% آنان نیز در حال پیگیری جدی است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: اساتید شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند برای پیگیری امور خود به دفاتر ستاد‌های شاهد و ایثارگر در واحد‌های دانشگاهی مراجعه کنند.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما