دانشگاه شریف دومین دوره مسابقات دانشجویی IEC را برگزار می کند

یک خبر برای دانشجویانی که  می خواهند در مسابقات دانشجوی شرکت کنند.دومین دوره از سری مسابقات IEC توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، دانشجویان متقاضی تا پایان امروز سه شنبه ۴ تیرماه برای ثبت نام فرصت دارند.
به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر دومین دوره از سری مسابقات IEC توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. درپیش ثبت نام این دوره تا کنون حدود ۷۵۰ نفر از دانشجویان ثبت نام کرده‌اند که حدود ۴۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و از رشته‌های صنایع، کامپیوتر و برق هستند، باقی دانشجویان ثبت نام کننده از دانشجویان دانشگاه‌های تهران، علم و صنعت و صنعی امیر کبیر هستند.
کارگاه‌های آموزشی این رویداد ۱۷ الی ۱۹ تیرماه ۹۸ برگزار شده و ۲۰ و ۲۱ تیرماه مسابقه برگزار می‌شود. دانشجویان برای حضور دراین رویداد تا ساعت ٢٤امروز سه‌شنبه ۴ تیر ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
دانشجویان جهت انجام پیش‌ثبت نام و عضویت در سایت به لینک: http://www.sharif-iec.ir/register مراجعه کرده و جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و نهایی کردن آن، به لینک: https://sharif-iec.ir/final-register مراجعه کنند، دانشجویان مقاضی توجه داشته باشند که برای نهایی کردن ثبت نام، انجام پیش ثبت نام ضروری است.
رویداد IEC یک مسابقه علمی بین‌رشته‌ای است که به همت دانشجویان دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی شریف در سال گذشته و برای اولین بار در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
این رویداد سعی داشته حوزه‌های روز علمی دنیا را با چالش‌های واقعی دنیای بیرون ترکیب کند و به مباحثی که از نیازها و چالش‌های اصلی کشور است (اما در فضای علمی به اندازه کافی به آن توجه نمی‌شود) بپردازد.
اولین دوره مسابقه IEC در حوزه علوم داده و جمع‌سپاری مالی برگزار شد و در دوره دوم مباحث تحلیل داده، قیمت‌گذاری، تخمین تقاضا و به طور کلی تصمیم‌گیری داده‌محور مورد توجه قرار گرفته است.
مخاطبان اصلی مسابقه دانشجویان رشته‌های صنایع، علوم کامپیوتر، کامپیوتر، برق، مدیریت و دیگر رشته‌های مرتبط هستند. هدف اصلی مسابقه آموزش و افزایش مهارت شرکت‌کنندگان در حوزه تحلیل داده و به خصوص تصمیم‌گیری بر اساس تحلیل داده خواهد بود.
دانشگاه شریف
مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما