کلاس اموزش فال تاروت پاسور قهوه اصفهان

کلاس اموزش فال تاروت قهوه در اصفهان فعلا برگزار نمی شود و دوره ها به صورت انلاین میباشد برای مشاهده دوره ها به لینک های زیر مراجعه کنید.

دوره های اموزش فال

آکادمی فال بگیر نام مجموعه با تجربه ای است که سالهای در زمینه فال فعال بوده و سعی دارد به علاقه مندان این حوزه اموزش های کاملی را ارائه نماید.

دوره های آموزشی فال انلاین:

 1. آموزش فال تاروت از مقدماتی تا پیشرفته
 2. آموزش فال پاسور
 3. آموزش شمع تراپی
 4. آموزش فال قهوه
 5. آموزش فال لنورماند از مبتدی تا پیشرفته

فال تاروت چیست؟

فال تاروت از تعدادی کارت مخصوص پیشگویی اینده است که هر کدام نماد و مفهوم ویژه پیش بینی را دارا می باشد که از اواسط قرن پانزده میلادی در مکان های مختلف اروپا مثل ایتالیا و غیره برای پیشگویی مورد استفاده می شده است. بعد از قرن هجده تا الان طرفداران آن و کاوشگران رازها و دانش های پنهانی ورق های تاروت را، وسیله ای جهت پیش گویی و گذرگاهی در مسیر ذهن می دانند.

فروش کارت تاروت رایدر وایت اوراکل لنورمند لمینتی اصل

برای خرید انواع کارت تاروت رایدر وایت درجه یک سریع و ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹-۰۹۹۱۶۸۳۳۳۷۳ تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید. در صورت حرید به صورت اینترنتی هم کارت ها برای شما ارسال می شود و از طریق شماره های تماس می توانید پیگیری کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده واقعی

نمونه کارت های تاروت رایدر وایت و اوراکل – لنورماند

آموزش کلا فال تاروت قهوه فال

فال ورق پاسور
یک روش فالگیری است که، در آن از ورق های بازی استفاده می شود.
گفته شده که پیشینه فال ورق به مصر باستان می رسد و با باورهای کهن نسبت به ایزد مصری دبیران یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از سده ۴۱ میلادی رواج یافت. یک دسته ورق استاندارد امروزی که در غرب به نام ورق انگلیسی-آمریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق ۴۱ تایی شامل چهار دل، خشت، گشنیز و پیک) می تواند برای گرفتن فال ورق بکار رود.

 1. فال انگلیسی۷٫ فال درخت۸٫فال نخود۹٫فال گوی بلورین۱۰٫فال مکعب۱۱٫فال نوستراداموس۱۲٫فال عشق و احساس۱۳٫فال تخمین زمان۱۴٫فال زندگی گذشته من (تناسخ)۱۵٫فال زندگی | فال جواب۱۶٫فال ای چینگ۱۷٫فال ماهجونگ۱۸٫فال ورق۱۹٫فال اعداد۲۰٫فال لنورماند

  ۲۱٫فال اوراکل

  ۲۲٫فال صوتی ترکیبی

  ۲۳٫تخمین زمان با کارت لنورماند

 2. مذهبی

  فال ابجد

  پیام فرشتگان

  استخاره با تسبیح

  فال انبیا الهی

  استخاره با قرآن کریم

  فال قرآنی
  کف بینی

  کف بینی آنلاین

  تاریخچه کف بینی

  انواع شست و خصوصیات آنها

  خطوط کف دست و اصول صحیح کف بینی

  شکل کف دست و ویژگی شخصیتی هر فرد

  رنگ کف دست و تاثیر آن بر وضعیت روحی و جسمی افراد
  لیست مطالب در ظاهر قدیمی

  تست بینایی آنلاین

  قانون جذب امروز

  * فال شمع سریع

  فال آرزو نیت کنید

  فال روانشناسی رابطه کلیک کنید

  فال ارمنی نیت کنید

  فال تک نیت

  فال شیخ بهایی

  تقویم همسران

  سنگ شانس ماه های تولد

  طالع بینی ازدواج

  طالع بینی هندی

  طالع بینی چینی

کلاس فال همدان

هَمِدان، هَمَدان (دربارهٔ این پرونده آوا راهنما·اطلاعات) یا به گویش محلی هِمِدان یکی از کلان‌شهرهای ایران در منطقهٔ غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است. این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به‌شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. در سال ۱۳۸۵ مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای همدان را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کرد. همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است. با این حال قدیمی‌ترین آثار یافت‌شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه مربوط به دوران هخامنشیان هستند. همچنین این شهر در روزگار هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، آل بویه و سلجوقیان نیز یکی از پایتخت‌های کشور بوده‌است. هم‌اکنون استان همدان به دلیل داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و گردشگری کشور شناخته می‌شود و از نظر علمی نیز با وجود مراکز دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی همدان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، دانشگاه پیام نور همدان و مراکز دیگر، به عنوان یکی از قطب‌های دانشگاهی کشور شناخته شده‌است. آرامگاه بوعلی‌سینا نماد شهر همدان و همچنین یکی از نمادهای پیشینهٔ ایران در فرهنگ جهان و دانش و علم به‌شمار می‌رود.

این شهر از لحاظ جمعیت چهاردهمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید و در مرداد سال ۱۳۸۸ به عنوان یکی از کلان‌شهرهای ایران معرفی شد. در سال‌های ۱۳۰۰ تا ۱۳۰۴ خورشیدی مهندس آلمانی کارل فریش طرحی مدرن را برای همدان طراحی کرد که از نوع نقشه‌های شعاعی محسوب می‌شود اما امروزه به دلیل تراکم جمعیت و طرح شعاعی، ترافیک مرکز شهر بسیار زیاد است. به این میدان ۶ خیابان اصلی شهر وصل شده‌اند. شهرداری همدان در میدان آرامگاه بوعلی قرار دارد.

معلم کنکوری : تدریس معلم خصوصی در منزل از ابتدایی تا دبیرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *