کارنامه آزمون وکالت منتشر شد

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، حسین توکلی افزود: آزمون ورودی متقاضیان اخذ پروانه کارآموزی وکالت ششم آذرماه برگزار شده بود و نتیجه اولیه آن امروز 21 دی ماه منتشر شد.
توکلی اظهار کرد: این آزمون به منظور اخذ پروانه کارآموزی وکالت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران برگزار شده است.
وی افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به مشاهده و دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

** نحوه و زمان مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت دکتری 94 پیام نور
رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور جزئیات نحوه و زمان مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 94 در دانشگاه پیام نور را تشریح کرد.
محمد علی ابراهیمی با اشاره به نحوه مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 94 در دانشگاه پیام نور گفت: تمامی داوطلبانی که برای مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 94 این دانشگاه معرفی شده اند ضروری است در ساعات اداری ضمن همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس جدول زمان بندی به آدرسهای اعلام شده در سایت دانشگاه به نشانی http://www.pnu.ac.ir/ مراجعه کنند.
وی یاد آور شد: به دلیل محدویت زمانی موجود در اعلام نتایج ، به همراه داشتن مدارک لازم در روز مصاحبه ضروری بوده و دریافت هیچ مدرکی در زمان دیگر امکان پذیر نخواهد بود و امتیاز داوطلب صرفا بر اساس مدارک دریافتی محاسبه خواهد شد.

منبع مطلب : ایرنا

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *