هزینه سفردانشگاهیان به عتبات عالیات اعلام شد

بانک ملت سقف تسهیلات قرض‌الحسنه اعطایی به دانشجویان برای اعزام به سفر معنوی عتبات عالیات را ۵۰ درصد افزایش داد.
به گزارش سرویس بازار  کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایسنا، به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف ترغیب هرچه بیشتر دانشجویان برای اعزام به سفر معنوی عتبات عالیات، سقف تسهیلات اعطایی بانک ملت به دانشجویان برای سفر هوایی به عراق، از ۱۰ میلیون ریال به ۱۵ میلیون ریال افزایش یافت.

بنابر اعلام بانک ملت، این تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد ۴ درصد و در قبال اخذ یک ضامن به دانشجویان تعلق می‌گیرد.

این بانک اعلام کرد: دانشجویان علاقه‌مند به اعزام به این سفر مقدس، می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، به هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت وام ۱۵ میلیون ریالی اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.

در پی توقف اعزام مردم کشورمان به سفر معنوی حج، سازمان حج و زیارت و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تفاهم‌نامه‌ای با بانک ملت، افزایش اعزام‌ها به عتبات عالیات در کشور عراق را در دستور کار قرار دادند و در نخستین اقدام، این بانک اعزام ۲۵ هزار نفر از دانشجویان را به این سفر معنوی با اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۰ میلیون ریالی، متعهد شد که با تصمیم اخیر هیات‌مدیره، سقف این تسهیلات با ۵۰ درصد افزایش به ۱۵ میلیون ریال افزایش یافته است