سومین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره های بین المللی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر می‌شود.
به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوریهای شناختی، اعطا می‌کند.
پس از برگزاری دو دوره جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و تخصص بالینی (رزیدنتی) و استقبال خوب دانشجویان به اطلاع می‌رساند ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی در تیر ماه سال ۹۵ قصد برگزاری سومین فراخوان جایزه سفر را دارد.
دانشجویان علاقه مند فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوریهای شناختی در یکی از دانشگاهها و موسسات داخلی کشور که حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با علوم شناختی داشته باشند، می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.
برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده ( از ۱۵ تیر ماه) با ارائه خلاصه مقاله خود می توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند. اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت ۳۱ مرداد) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد مراجعه کنید.