اعزام دانشگاهیان به عتبات از 31 تیر ماه

حجت الاسلام محمدرضا فقیهی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا افزود: زائران اصلی و ذخیره تا پایان روز چهارشنبه ۹ تیر ماه فرصت داشتند با مراجعه به لینک نهایی کردن ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت لبیک به آدرس http://labbayk.ir نسبت به نهایی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.
وی گفت: عدم مراجعه زائران در موعد مقرر به سایت، به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و از میان ظرفیت‌های باقی مانده مجددا قرعه کشی شد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: در این دوره بیش از ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از ۳۱ تیر تا هشتم آبان ماه به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

** تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشگاه علم و صنعت اعلام شد
تقویم آموزشی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشگاه علم و صنعت اعلام شد و بر این اساس ثبت نام برای دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه ۱۳ تا ۱۷ شهریور ماه تعیین شده است.
بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علم و صنعت، شروع کلاس های درسی این دانشگاه از ۲۰ شهریور ماه آغاز و تا هشتم دی ماه ادامه خواهد داشت.
امتحانات نیمسال تحصیلی اول این دانشگاه نیز از ۱۸ دی ماه آغاز و تا ۲۹ دی ماه برگزار می شود.
کلاس های درسی نیمسال دوم سال تحصیلی 96 – 95 دانشگاه علم و صنعت نیز ۱۶ بهمن ماه آغاز و تا ۲۴ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
همچنین امتحانات نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه نیز از سوم تا ۱۵ تیر ماه برگزار خواهد شد.

** عدم امکان تغییر محل آزمون در نیمسال تابستان دانشگاه پیام نور
سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: در نیمسال تحصیلی تابستان ۹۵ – ۹۴ امکان تغییر محل آزمون برای دانشجویان دانشگاه پیام نور وجود ندارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حسین زارع درخصوص زمان ثبت درخواست مهمان شدن افزود: دانشجویان می توانند تا ۱۲ تیر ماه نسبت به ثبت درخواست خود از طریق سامانه گلستان اقدام کنند.
سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور تاکید کرد: دانشجویان مطابق با دستورالعمل نیمسال تحصیلی تابستان ۹۵ – ۹۴، می توانند دروس مورد نظر خود را در سایر مراکز و واحدها به صورت مهمان بگذرانند.

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *