یکم شهریور، پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات  کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا از موسسه خانه کتاب، بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی با هدف بهره گیری هرچه بیشتر جامعه از اندیشه ها، آموخته ها و آثار دانشجویی و نیز تجلیل و ارج نهادن به کوشش های علمی دانشجویان نویسنده همزمان با بیست و چهارمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.
دانشجویان علاقه مند پس از ثبت نام در سامانه www.isba.ir می توانند آثار خود را در 6 گروه علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنّی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی تا یکم شهریور ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
«اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، «اشتغال و کارآفرینی» و داوری آثار فارسی دانشجویان دیگر کشور ها به عنوان دومین دوره متوالی از بخش های ویژه بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی است.
اثر منتشر شده دارای مشخصات عمومی کتاب و مجوز رسمی انتشار کتاب باشد و ارسال دو جلد از کتاب، ضروری است،
کتاب، باید در سال های 93 تا 95 منتشر شده و کتاب الکترونیک باید دارای مجوز فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام مربوط باشد، ارسال کپی متن اصلی آثار ترجمه شده الزامی است، محدودیتی برای ارسال تعداد عناوین و موضوعات وجود ندارد و آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد.
همزمانی دوره تحصیل دانشجویان با زمان چاپ و انتشار اثر ضروری و شرکت در این فراخوان برای دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی بلامانع است، به آثار برگزیده ای که توسط بیش از یک نفر تالیف یا ترجمه شده ، یک جایزه تعلق خواهد گرفت،
ناشران می توانند آثار دانشجویی خود را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته باشند تجلیل خواهد شد.
صاحبان اثر همزمان با ثبت نام در صورت تمایل، فایل الکترونیکی اثر را از طریق سامانه اینترنتی جشنواره و اثر را به همراه فرم ثبت نام از طریق پست به دبیر خانه ارسال کنند.
موسسه خانه کتاب، وزارتخانه های ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همچنین مرکز اطلاع رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی را حمایت می کنند.
علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیر خانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی شماره صندوق پستی:1163-13145 ارسال کنند.

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *