آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از ساعت 18

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی  کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا اظهار داشت: متقاضیان برای ثبت نام در این آزمون که برای جذب مجموعاً 19 هزار و 251 نفر در 12 دستگاه اجرایی و 68 دانشگاه از مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی برگزارمی شود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.
وی درمورد زمان برگزاری آزمون مذکور نیز گفت: سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور روز جمعه، 19 شهریورماه برگزار خواهد شد.

** کلید اولیه سوالات کنکور 95 منتشر شد/ امکان اعتراض تا پایان تیرماه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتشار کلید سؤالات آزمون سراسری سال 95 گفت: داوطلبان می توانند ضمن مشاهده کلید سؤالات در صورتی که اعتراضی دارند، اعتراض خود را تا پایان تیرماه به اطلاع سازمان سنجش برسانند.
توکلی اظهار کرد: کلید سؤالات گروه های آزمایشی آزمون سراسری سال 95، دو ساعت بعد از برگزاری آزمون هر گروه آزمایشی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: همچنین کلید سؤالات این آزمون از ساعت 21 شب گذشته روی سایت سازمان قرار گرفت.
وی یادآر شد: داوطلبان آزمون سراسری سال 95 تا 31 تیرماه می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور فرم اعتراض به کلید سؤالات آزمون را تکمیل کنند و از طریق تکمیل این فرم اعتراض خود را عنوان کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: بدیهی است به مواردی که از طرق دیگر و پس از تاریخ اعلام شده ارسال شوند، رسیدگی نخواهد شد.

Source: irna.ir

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *