خانک ای ار

کیفیت خدمات رسانی صندوق رفاه به دانشجویان ارتقا یافته است

به گزارش  کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا، داریوش سلیمی روز دوشنبه در بازدید از صندوق رفاه دانشجویان افزود: عملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است.
وی، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد صندوق در سال گذشته، گفت: تلاش های بی دریغ صندوق رفاه دانشجویان در حاکم کردن آرامش بر فضای دانشگاه ها، که در نتیجه نگاه نو و حضور موثر و پرتحرک در رفع مسائل و نیازهای صنفی دانشجویان صورت گرفته، قابل تقدیر است.
مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم افزود: ایجاد امید و افزایش اعتماد در میان دانشگاهیان از وظایف حراست است که در این حوزه صندوق رفاه دانشجویان با ایجاد زمینه مناسب و خدمات دهی توام با کرامت انسانی به دانشجویان در فضای دانشگاه ها، همیاری و تعامل موثری با این حوزه داشته است.
وی با اشاره به آسیب شناسی های مفید صورت گرفته و برنامه ریزی های موثر بلند مدت و کوتاه مدت صندوق گفت: در سال های گذشته با توجه به کمبود اعتبارات، صندوق نمی توانست پاسخگوی همه نیازهای دانشجویان در حوزه تسهیلات رفاهی باشد که با اقدامات و برنامه ریزی های موثر رییس صندوق رفاه دانشجویان بسیاری از مطالبات صندوق وصول شده و با حرکت رو به جلو و نگاه نو حاکم شده بر صندوق، شاهد رشد چشمگیری در حوزه درآمدزایی نیز بوده ایم که این امر منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی به دانشجویان شده است.
مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، نیاز جامعه امروز را توجه به رشد روز افزون توسعه علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فراهم کردن محیطی امن برای دانشجویان بیان کرد و گفت: ایجاد مدیریت واحد خدمات رفاهی دانشجویی به تمرکز مسئولان دانشگاهی بر خدمات آموزشی و توسعه علمی کمک شایانی خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سلیمی تصریح کرد: یکپارچه سازی و متمرکز شدن سیاست گذاری ها در این حوزه، امکان نظارت و ارزیابی فعالیت ها درجهت هرچه بهتر انجام شدن آنها را نیز برای نهادهای نظارتی آسان تر می سازد.

Source: irna.ir

کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *