مدال مردمی غیرت به خانواده شهید احمدی روشن

مدال مردمی غیرت به خانواده شهید احمدی روشن 

 

گزارش روز

سه شنبه   کنکوری به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دانشجویان این دانشگاه به مناسبت سالروز 13 آبان و روز استکبار ستیزی در این دانشگاه راهپیمایی کردند.

این مراسم با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران و جمعی از اساتید این دانشگاه برگزار شد.

سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران در این مراسم گفت: اکنون در راهبردی ترین مقطع مبارزه نظام سلطه با جمهوری اسلامی هستیم چرا که ما توانستیم در حوزه نظامی بازدارندگی را در مقابله با دشمنان اعمال کنیم.

وی افزود: آمریکایی ها برای ایجاد تغییر در مسیر ملت ایران حربه های گوناگون اقتصادی، سیاسی و علمی را تجربه کرده اند، اما در تمامی این تلاش ها ناکام بوده اند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران ضلع مهمی از هندسه قدرت جهانی است، خاطرنشان کرد: ما توانسته ایم یک نظام مستقل از جاذبه قدرت های جهانی بسازیم که به صورت مستقل تصمیم می گیرد و عمل می کنیم.

سلامی اظهار داشت: جنگ ما با آمریکا بر سر شعاع تاثیر و همچنین ارائه یک مدل است. ما امروز تا دریای سرخ و باب المندب پیش رفته ایم. ما تا شرق مدیترانه جلو رفته ایم. ما توانسته ایم سازه‌های دفاعی اطمینان بخش دفاعی را در لبنان، فلسطین، بحرین، عراق، سوریه و یمن ایجاد کنیم.
وی با اشاره به اینکه فضای تنفس آمریکا در منطقه تنگ شده است، گفت: آنها دیگر در مصر حاکم نیستند و در لبنان می بینیم که پس از حدود دو سال، اراده حزب الله محقق شد. ما به آینده جهان اسلام مطمئن و امیدوار هستیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: بی طرفی در جنگ یک گزینه نیست. امروز دشمن تصمیم گرفته قلب و ذهن ما را تسخیر کند. آنها نظریات زیادی برای تغییر پیش فرض ها و باورهای ذهنی ما دارند.

وی عنوان کرد: آنها دنبال تغییر محاسبات و برآوردهای ما هستند و شما دانشجویان بهترین افرادی هستید که می توانید مشعل دار روشن سازی جامعه نسبت به این روند خطرناک باشید.

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *