به اطلاع می رساند دفتر استعداد درخشان دانشگاه فردوسی مشهد برای سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ اقدام به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون می نماید.

سامانه ثبت نام  از تاریخ ۳۰ بهمن ماه لغایت ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ فعال خواهد شد.

به اطلاع می‌رساند دفتر استعداد درخشان برای سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ اقدام به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون می‌نماید. سامانه ثبت نام  از ۳۰ بهمن ماه لغایت ۱۵ اسفند ماه سال جاری فعال می باشد. لطفا شرایط و مدارک ثبت نام را با دقت مطالعه و پیش از ثبت‌نام از واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل فرمایید.

               system-log-out    لینک ثبت نام

شرایط پذیرش بدون آزمون
¾ واحدهای درسی تا پایان نیمسال ششم و یا حد اقل ۱۱۵ واحد تا پایان نیمسال هفتم را گذارنده باشد و جزو ده درصد برتر هم ورودی‎های خود باشد.

مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد

  • اسکن عکس
  • اسکن کارت ملی
  • اسکن ریز نمرات تا پایان  نیمسال ۷
  • اسکن فرم گواهی رتبه تایید شده توسط آموزش دانشگاه محل تحصیل
  • مبلغ ۶۰ هزار تومان قابل پرداخت از درگاه پرداخت الکترونیکی موجود در سامانه ثبت نام
  • اطلاع از پست الکترونیک دو تن از اساتیدی که با ایشان دروسی را گذرانده باشند جهت درج در سامانه ثبت نام ( توجه کنید که پست الکترونیک اساتید می‎بایست پست الکترونیک دانشگاهی با پسوند ac.ir باشد.)

توجه
۱- تکمیل و تایید فرم گواهی رتبه برای دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد توسط آموزش دانشکده انجام گردد.
۲- متقاضیانی که در شش نیمسال فارغ التحصیل می‎شوند؛ گواهی رتبه و ریز نمرات تا پایان نیمسال پنجم را ارسال نمایند. این گروه از متقاضیان ضرورت دارد پس از اتمام تحصیل در شهریور ماه دوباره گواهی رتبه در پایان تحصیل را ارائه نمایند. نتایج پذیرش یا عدم پذیرش این گروه از متقاضیان نیمه شهریور ماه اعلام خواهد شد.