خانه >> اخبار دانشگاه >> اخبار دکتری >> دکتری96 >> مسلمانان نباید فلسطین را فراموش کنند
کانال پل کنکوری ارشد دکترا

مسلمانان نباید فلسطین را فراموش کنند

رشید جعفرپور روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار کنکوری ارشد دکترا به نقل از ایرنا اظهار کرد: مسلمانان و آزادی خواهان دنیا باید با حضور باشکوه در مراسم روز جهانی قدس با اتحاد و انسجام خود، ضمن حمایت از فلسطین و فلسطینیان مظلوم در برابر جنایات رژیم صهیونیستی؛ فریادشان را بر سر رژیم جعلی و کودک کش بلند کرده و به گوش جهانیان برسانند.
وی افزود: یکی از سیاست های آمریکا در خاورمیانه ایجاد تفرقه بین مسلمانان است و برای شکل گیری این تفرقه، از اختلافات مذهبی بین مذاهب اسلامی استفاده می کند.
جعفرپور گفت: آمریکا؛ صهیونیست ها و متحدان منطقه ای آنها، در این راستا از گروه هایی که تمایل به خشونت و بر هم زدن امنیت منطقه دارند استفاده کرده و روی آنها سرمایه گذاری می کنند.
وی افزود: به عنوان نمونه در سال های اخیر با سرمایه گذاری و حمایت از گروه های تکفیری و سلفی، جریان داعش را شکل داده و تقویت کرده است.
وی گفت: هدف از شکل گیری این جریان این بوده که افکار عمومی دنیا را از جنایت ها و کشتار مردم مظلوم فلسطین و غزه به مسایل دیگر به ویژه به سمت داعش متوجه کند و تا حدی هم توانسته به این هدف برسد، اما مسلمانان دنیا باید متوجه باشند که خطر و تهدید اصلی برای منطقه و جهان اسلام همچنان رژیم صهیونیستی است که همانند یک لکه ننگ
قرار دارد.
مدیر قرآن و عترت وزارت علوم تصریح کرد: در شرایط کنونی نه تنها از جنایات رژیم صهیونیستی ؛ تخریب منازل فلسطینی ها و ادامه شهرک سازی و شکنجه و آزار و کشتار فلسطینی ها کاسته نشده بلکه این جنایات با شدت بیشتر همچنان ادامه دارد و هر روز خون عده دیگری از مظلومان فلسطینی جلوی چشم مردم دنیا بر زمین ریخته می شود و شکنجه گاه های رژیم صهیونیستی هنوز پر از زندانیان فلسطینی است.
مراسم روز جهانی قدس فردا جمعه 11 تیر با هدف محکومیت جنایات صهیونیست ها و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین همزمان با ایران در سراسر دنیا و به ویژه کشورهای اسلامی برگزار می شود.

حتما بخوانید:  اطلاعیه سازمان سنجش درباره اصلاحات دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۶

 

Source: irna.ir

کانال پل کنکوری ارشد دکترا
مطالب مرتبط:
پاسخنامه تشریحی و تحلیلی کنکور تجربی96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *